İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web sitesi yaptırılacaktır.

etikom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba. Kendim yapmak üzere aldığım bir işi, işlerimin çok yoğun olması ve yetiştirmemin imkansız olması sebebiyle bir arkadaşa devretmek istiyorum. Not: Sizi direk müşteriyle muhatap edeceğim... Bu sebeple İstanbul Asya yakasında oturuyor olmanız tercih sebibidir. (Müşteriye 1kereye mahsus gidilip, size isteklerini anlatması sebebiyle). Ayrıca işi alacağınız firma yetkilisi ile msn den gerekli bilgi/veri alışverişi yapabilirsiniz.

Site bilgilerini vereyim.
- Site size PSD formatında tüm sayfaları, tuşları, başlığı görselleri vs. işinizi görecek çözünürlükte hazır şekilde teslim edilecektir. İşi size anlatacak firma yetkilisi grafikerdir. Hatta yapılması istenen resim geçişi görsel efekti (flash) bile seçilidir. ( hatta templatesi bitmiş gibi)
- Site bir tanıtım sitesi olup, ortalama 10 -15 sayfadır.
- Siteyi içinde flash olması şartı ile html (iletişim formu html olamaz tabi), asp, php istediğiniz kodlama ile yapabilirsiniz.
- Örnek şu site diyebileceğimiz bir örnek yok (farklı bir konsept) fakat dediğim gibi flash geçişler dahil herşey PSD dosyası şeklinde sayfa sayfa hazırdır.
- Sitenin bitmesi süresi acildir. Çünkü ben gerçekten çok geciktirdim ve madur ettim arkadaşları. (ama meslektaşınız olarak sıkı bir çalışmayla 1ayda biter gibi geliyor)
- Site için 1000 dolar fiyat verilmiştir. Artı olarak ikinci bir dil (dil için yazılar vs. yapıcak kişiye verilecek ki yazılar öyle çok değildir.) için 150 dolar denmiştir. Host ve domain müşteriye aittir. Ödeme şekli konuşulmamıştır. Ama sıkıntı yaratak kişiler değildir. Anlaşılabilir.

İlgilenen, aklına takılan Özelden bana ulaşabilir.

etikom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM atan Talip arkadaşa cevap: İş zaten freelancer. Fakat firma yetkilileri ile birebir görüşülmesi, iş süresince gerektiğinde yanlarına uğranması gerklidir. Bu konuda biraz titizler.

(3 mesajım olmadan PM atamıyormuşum da :) )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5