İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tabanlı Teknik Servis Yazılımı Çok Uygun Fiyata

yavuzselim

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Merhaba ben Yavuz Selim ŞAHİN 23 yaşındayım 7 yıldan beridir yazılım geliştiricisiyim ve aynı zamanda 19 Mayıs üniversitesi bilgisayar programlama birinciliği ile bitirip mezun oldum.

Babam öğretmen olduğu için Bursa'da ikamet etmekteyim.

Projede kullanmış olduğumuz diller

Html , Css , Pdo , Ajax

Programdan bir kaç özellik söylemek gerekirse.

Müşterileri takip edebilirsiniz
Servis formlarını takip edebilirsiniz.
Teklif formlarını takip edebilirsiniz.
Tüm raporları yönetebilirsiniz.
Firma görüşmelerini takip edebilirsiniz.
Firmalara arası teklif formlarını mail ile iletebilir yada yazdırabilirsiniz.
Müşterileriniz online olarak cihazlarını takip edebilir.
Günlük haftalık aylık ve tüm kullanıların ayrı ayrı kendi raporlarını alabilirsiniz.
Müşteriye servis formu yazdırıp verdiğinizde cihazını almaya geldiğinde o form üzerinden kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Bunlar sadece bazılarıdır bunun gibi çok daha özelliği bulunmaktadır.

Yazılımın hosting hizmetide tarafımca sağlanmaktadır.Kendime ait sunucumda günlük haftalık aylık olmak üzere otomatik yedekleme işlemleri ile birlikte
sunucumda sorunsuz olarak barınacaktır. Ve bu hizmetimiz ücrete dahildir. Dileyenler kendi sunucusunda barındırabilir.

Arıza durumu sorgulama kısmı isteğe göre durum sorgulanırken gösterilen bilgiler geliştirilebilir.

Fiyat ve Demo bilgisi isteyenler pm gönderebilirler. Dileyen skype yada mail gönderebilir.
Mail : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5