İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web tasarım hizmetleri sunuyoruz: Ajans veya bireylere, gününde teslim garantisiyle

yamato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Asilnet olarak 99 TL den başlayan fiyatlarla tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik web tasarım paketleri sunuyoruz.

Örnek hizmetlerimizden bazıları:

-Web tasarım
-Sanayi kuruluşları için fotoğraf çekimleri ve makina parkı sayfası düzenlemesi.
-Özel fotoğraf çekimleri ve işlenmesi
-İstanbul içi yüzyüze görüşmelerle tüm ihtiyaçların analizi.
-Kurumsal kimlik çalışması ve logo tasarımları
-Stokların fotoğraf çekimleri, ürünler sayfası hazırlanması
-İstenirse tüm stokların e-ticaret sistemine yüklenmesi
-Veri tabanı uygulamaları
-Yabancı dil seçenekleri
-İstenirse özel çizimler
-Web programlama, özel site ve proje uygulamaları (dernek sistemi, üyelik sistemleri, içerik yönetim sistemleri vs. )

Taahütlerimiz gününde teslimat, sürekli ulaşılabilirlik ve programlama uygulamalarında eğitim, teknik destektir.

Ajanslara ve aracılara hizmet bedelinden oldukça cazip indirimler yapılır, proje programlama içeriyorsa sisteme garanti verilir ve teknik destek sunulur.

Referans talepleriniz kurumsal e-mail adresinize gönderilir.

Sitemizden fiyat, iletişim bilgilerini ve ayrıntıları inceleyebilirsiniz:

www.asilnet.com

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Asilnet olarak 99 TL den başlayan fiyatlarla tüm kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik web tasarım paketleri sunuyoruz.

Örnek hizmetlerimizden bazıları:

-Web tasarım
-Sanayi kuruluşları için fotoğraf çekimleri ve makina parkı sayfası düzenlemesi.
-Özel fotoğraf çekimleri ve işlenmesi
-İstanbul içi yüzyüze görüşmelerle tüm ihtiyaçların analizi.
-Kurumsal kimlik çalışması ve logo tasarımları
-Stokların fotoğraf çekimleri, ürünler sayfası hazırlanması
-İstenirse tüm stokların e-ticaret sistemine yüklenmesi
-Veri tabanı uygulamaları
-Yabancı dil seçenekleri
-İstenirse özel çizimler
-Web programlama, özel site ve proje uygulamaları (dernek sistemi, üyelik sistemleri, içerik yönetim sistemleri vs. )

Taahütlerimiz gününde teslimat, sürekli ulaşılabilirlik ve programlama uygulamalarında eğitim, teknik destektir.

Ajanslara ve aracılara hizmet bedelinden oldukça cazip indirimler yapılır, proje programlama içeriyorsa sisteme garanti verilir ve teknik destek sunulur.

Referans talepleriniz kurumsal e-mail adresinize gönderilir.

Sitemizden fiyat, iletişim bilgilerini ve ayrıntıları inceleyebilirsiniz:

www.asilnet.com

Web sitemizin tasarımını hazırlamışlardı, 15 gün süre verilmesine rağmen 2 günde teslim edildi, iş bittikten sonrada desteklerini esirgemediler.

Web sitesi kurduracaksanız hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz

Tasarlanan Site : http://www.puttld.gen.tl

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5