İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarım Ve Yazılım Firması Scripti Satılıktır Sadece 1 Tane Satılacak

mechulkaptan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Scripti Aslında Başkasına Yaptım Fakat Almadı Dolandırdı Beni

SCRİPT Şu Ana Kadar Başka Hiçkimseye Satılmadı

Scriptin Özellikleri

www.talhakeskin.com.tr/ajans Öncelikle Giriniz.

Üye Girişi Yapınız Üye Adı talhakeskin Şifre 145236

Özellikler Şunlardır.

Üyeler Sipariş Ettikleri Scriptlerin Yazılım Durumlarını Ne Aşamada Olduklarını Kendi Panellerinden İzleyebiliyorlar. Üye Panelinde Yapım Aşamasındaki Siteler Linkine Tıklayıp Bakabilirsiniz.

Üyeler Yapım Aşamasında İzledikleri Sitelerinin Eksik Olan Kısımlarını Yada Önerilerini Destek Talebi Açarak Firmaya İletebiliyorlar. Ve Destek Taleplerinin Durumunu Da Üye Panelinden İzleyebiliyorlar Destek Talepleriniz Linkine Tıklayınız.

Üyeler Biten Sitelerini Üye Panelinden Görebiliyorlar Hangi Hizmetlerin Uygulandığını Online Olarak Görüyorlar. Yapılan Siteleriniz Linkine Tıklayınız.

Üyeler Firmaya Kendi Üye Panellerinden Yorum Yapabiliyorlar Bu Yorumlar Onaylandıktan Sonra Ana Sayfada Müşteri Yorumları Şeklinde Çıkıyor Ana Sayfaya Bakınız.

Ana Sayfada Atolyeye Girenler Kısmı Yapım Aşamasında Olan Sitelerin Gösterildiği Yerdir Burada Sadece Sitenin AÇıklaması Görünür Online Olarak İzlenemez Online Olarak İlzeme Sadece Yaptıran Üyeye Aittir.

Ana Sayfadaki Atolyeden Çıkanlar Kısmı Yapım Aşaması Biten Sitelerdir Burada Sadece Herkese Açık Mesajlar Görüntülenir Yaptıran Üyeye Özel Olan AÇıklama Burada Görüntülenemez

Üyeler Admin Panelinden EKlenmektedir.

Ayrıca Scriptte;

Blog
Admin Onaylı Blog Yorumları Vardır

Scriptin Demosu : www.talhakeskin.com.tr/ajans
Scriptin Admin Panel Demosu www.talhakeskin.com.tr/ajans/admin/login.php

Kullanıcı Adı admin Şifre 145236

Scriptin Fiyatı 200 Tl Dir Alan Arkadaşa Hayırlı Olsun

İletişim İçin:

Telefon 0542 802 93 04
Msn: [email protected]
Konuyu düzenle/Sil

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5