İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarımcı mı arıyorsunuz ? Buyrun

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
yok yahu neden karışsın :D
asıl karıştırmak böyle olur :D
...
Ben forumlarda kimseden para almam. Büyük proje vs. ayrı. Ama konu bir eklenti eklemekse, forum kurmaksa, zemin rengiymiş bilmem ne scriptiymiş değiştirmekse beleşe yaparım. Din iman para değil bende ;) Milletin bilgisizliğini asla fırsat kollamam. Heleki bilgim bir maşrapa kadarsa kesinlikle...Akbaba değilim, insanım ;)

NOT: ağırmı oldu lem :p

Ortalığı karıştırmaya devam edeyim o zaman :)
Forumda kimseden para almam demişsin, büyük proje vs ayrı diye de belirtmişsin, bu tamam...
Konu dağılmasın; şimdi eğer konuyu açan kişiye ücretsiz destek verirsen; konuyu açan kişiye bilgisiz mi demek istiyorsun? Forum kurmayı, zemin rengini fln değiştiremeyecek nitelikte biri mi diyorsun?
Eeee! Durum böyleyse konuyu açan kişi için iyi olmuyor pek...

not: sadece ortalığı karıştırmak için yazdım :) Ağır mı oldu acaba?

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya bilgi Öhh be :)
Naptın sen ya .... Venom ve Bilgi süper arkadaşlardır..
Ayrıca konu sahibi bir site ismi vermiş referans olarak o da güzele benziyor referanslar ile yaptığım eleştiriyi kabullenip ciddiye aldığı için teşekkürler ederim...
Ama forumdaki niki garip yahu illegalF

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Maşallah Konu bilgi ile venomun konu dışı atışmasına dönmüş ama venomun o uzun bilgilendirmesi gerçekten çok hoşuma gitti feyz aldım resmen bende bir süre bir ajansta grafiker olarak çalıştım ama anlaşılan hiç bişey ögrenmemişim :D

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayır ben hiçbir alaka göremiyorum. Sitenin joomla alt yapısı kullanması hazır sistem yaptığımız anlamına gelmez. Bundan önceki sitemizi kendimiz yazıp tasarlamıştık. Fakat joomla daha kullanışlı ve esnek olduğundan bu şekilde bir tercih yaptık. Günümüzde birçok firma joomla sistem kullanıyor
QUOTE]

Buradada sen haklısın, değilmi o zaman iyinet.com da vbulletin hazır sistem kullanmasın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5