İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Tasarımı - Üç En Önemli Unsurları

teknolojide

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Tasarımı - Üç En Önemli Unsurları
Haber, Ne zaman web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda, Internet üzerinden izlenebilir bir site geliştirme sürecine etkisi gereken üç çok önemli unsurlardır.

1. Müşteri Memnuniyeti.

Bu sağduyu müşteri memnuniyetini her zaman çok ajansları için öncelikli bölümünde bir ön sırayı almaz olmalıdır rağmen. Bu bizim hızlı tempolu toplum müşteri memnuniyeti eksikliği döneminde olduğu gibi statükonun. Şirketler genellikle bir iş tamamlama diğerine ve bu süreçte de bir türlü adım atlama, zaman çizelgeleri veya başarısız söz özledim öncelikleri üzerinde mutabık karşılamak için acele. Hangi sonraki noktaya gelir.

2. Müşterinin İhtiyaçları dinliyor

Eski atasözü bu müşteri her zaman haklıdır biraz kaybetmiş olmasıdır. Müşteriler genellikle kendi web sitelerinde elde etmek istediğinizi hakkında bir fikrim yok. Genellikle, işletmeler için, bu gelir yeni iş ya da artmış olarak getirmektir. genellikle bilmiyorum ne, ancak nasıl kendi web sitesi şeklinde bu online başarmak için. genellikle bu çok girişimci veya şirket yöneticileri için bir uzmanlık alanı değildir, çünkü bu gerçekten bir sürpriz olmamalı. Bu aynı zamanda web geliştirme firması web sitesi sadece önde onların ihtiyaçlarına müşteri danışmadan çalıştırıp tamamlamak üzere istihdam anlamına gelmez.

Bu ne online gerçekleştirmek için ne bakmak ve web sitesinin gerektiğini hissediyorum istiyorum belirlemek müşteri için bir pratik beceri alır. Bu ilk zemin kesinlikle sitenin genel amacı anlamada, uzun bir yol ve en iyi nasıl en iyi web tasarımı ve geliştirme practice. web sitesi tasarımı içinde bunu başarmak için

3. Müşteri ile iletişim becerisi

ne online başarmak için en iyi iletişim tespit edilebilir istediğiniz belirlemek müşteri yardım bu yetenek. Çeşitli yollarla bilgi alışverişi süreci veya bir anlayış gerçekleştirmek için fikir anlam paylaşılır. Yetenek Bunu yapmak için de sadece beceri ve uygulama ile birlikte geliyor. Bu sürecin iyi bir benzetme gezgin yön için yabancı bir yerde farklı bir dil kullanarak seyir olacaktır. Gezgin web tasarımı firması yerelden yön arıyor: istemci gibi. kim ya da yön bilmiyor olabilir lokal gibi, müşteri ya da bunun için kendi web sitesi içinde aradığınız bilmiyor olabilir. web tasarımı firması için iyi bir proje yöneticisi, bilgi toplamak için tüm becerilerini kullanmak ve ne onlar kendi web sitesi istediklerini aktararak onların yolculuk boyunca müşteri yardımcı olur.

Bu beceriler, açıklama, soru sondalama kullanarak daha fazla bilgi aramaya, sorma ve değerlendirme ve iyice süreçlerini anlatarak kişilerarası projeksiyon içerebilir. Istemci daha erken sonra neyin mümkün bütçe belirtilen bilmek, ihtiyaçları ve nasıl değişiklikler web sitesi tasarımı sürecinde maliyet artırabilir web sitesi geliştirmek.

Orada mükemmel web sitesi tasarımı, web tasarımcıları veya proje yöneticileri web tasarımı projesi başarılı bir parça olmak için bu üç temel yönleri sağlamak gerekir katkıda birçok unsurlar olmasına rağmen.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5