İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web tasarımı ve programlaması yaptırılacaktır

darkocean

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Websitesi ile alakalı detayları pm ile göndereceğim.
Portal ve üyelik sistemli bir porje sitesi olacaktır.
Bütçe yaklaşık 1000-2000 tl arasındadır.
wp,joomla,opencart,vs ile ve hazır temalar ile OLMAYACAKTIR.
ilgilenen ark.lar lütfen tel,email,skype iletişim bilgilerini ve kendi yaptıkları site referanslarından en iyi olan 2-3 tanesini göndersinler.
pm gönderen kişi mutlaka :

html,css,jquery,php,mysql iyi derecede biliyor ve sıfırdan websitesi projesi geliştirmiş olması gerekmektedir. hazır sistemler ile site yapanlar lütfen vakit kaybı yapmasınlar. proje süresi en fazla 1 ay olmakla birlikte 2-3 gün içinde başlanması gerekmektedir. ödeme proje bitim süresi 20-25 güne kadar 4 parça halinde
projenin kısımları tamamlandıgı anda yapılacaktır.
güven olması sebebiyle herhangi bir havuz hesaba ödeme yapılabilecektir.

Orcunciritoglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sıfırdan her türlü proje geliştirilir isterseniz
[email protected] ekleyin
yada 0538 314 19 55 ten bana ulaşabilirsiniz ulaştığınız taktirde size yapılan projelerden gösteririlir.
Bildiklerim:Uzman php,html,css orta derecede asp,js,flash

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@Kaan ' la görüşmeni söyleyebilirim bu işi gerçekten hakkıyla yapan nadir kişilerdendir kendisi ;)

rantezz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu ile alakalı olarak detaylı bir PM rica ediyorum

staiakos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar. Ben direk telefon numaranızı özel mesaj yoluyla rica ediyorum. Biz arıyalım, görüşelim. Hayal ettiğiniz tasarımı öğrenip ayrıntıları görüşelim. İyi akşamlar diliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5