İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

web tsarım sitesi (türkçe) 30YTL

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Bilenler bilir , www.netokul.org adresinden yayın yapan bir sitem vardı. Site içeriğinin %80i tarafımdan hazırlanmıştı. Ama hevesim ve zamanım olmadığı için siteyi kapatmak zorunda kaldım. Şimdi siteyi -domain hariç- tasarım+tamamen tarafımdan yazılmış scripti+ tüm içeriği ile beraber 30YTLye satıyorum.

Siteyi geçici bir süre www.erim.info/netokul/index.asp adresinden inceleyebilirsiniz. Geçici servera attığım için TR karakter problemi gördüm ama zamanım olmadığı için düzeltemiyorum şu anda.

Site ASP + MySQL kullanıyor , dileyen arkadaşlara çok ucuza host da verebilirim.İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atsınlar.

Görüşmek üzere.

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadar emek verip 30ytl ye satmak gercekten uzer adamı...

guzel çalışma ...

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pexolas' Alıntı:
Şimdi siteyi -domain hariç- tasarım+tamamen tarafımdan yazılmış scripti+ tüm içeriği ile beraber 30YTLye satıyorum.

Domain hariçmiş arkadaşlar ;)

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain ödemesini yapmamıştım zaten şu anda domain sponsor sitelerinden birine yönlendirilmiş site.

Ve 1.000 küsür tane üyesi vardı en son. Hepsi DB'de kayıtlı..

orcunyucel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu kadar iyi tasarlanmış ve bol üyeli bir siteye sponsor bulursun merak etme. Ama önemli olan asp'den anlamak :)

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi övüp durmayın siteyi. zaten duygusal açıdan zor anlar yaşıyorum vazgeçirceniz beni en sonunda :)

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla param olsa hemen alırdım.ama zaten büssürü domain aldım hiç para yok.adsense yi bekliyorum.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu haftasonuna kadar satamazsam kendim kullanıcam arkadaşlar. madem o kadar ucuz niye almıyonuz yaw :)

B

BEBEX

Misafir
En başta arkadaşım umarım satarsın ayrıca bir script yapılıp satmaya kalktıgında herkesin dediği bir tek laf var php olsaydı alırdım vs vs sen bunlara aldırma dostum umarım satıcı bulursun biraz daha sabret..

L

lostcoder

Misafir
kodlayalım arkadaşlar php olarak heveslisiniz madem
müşteri lazım yani :)

U

username

Misafir
özel mesaj atmaya çalıştım ama kotanız dolu.. msn adresinizi iletirseniz sevinirim..

L

lostcoder

Misafir
30 ytl az bi rakam tabi ama makul bi ücret olabilir
100 ytl kadar

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
username tekrar özel mesaj atabilirsin.. sildim eski mesajları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5