İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Uzmanı | Muhteşem özellikleri ile Hosting Paketleri

ynR

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web-Uzmani.net | Creative Design Services

1.5 yıldan beri aktif olarak sürekli hizmet veren web uzmanı ekibi her gün gücüne güc katarak daha fazla müşterisi ile yoluna devam etmektedir. Sizler'de kalitemiz'den yararlanmak için hemen paket siparişi verebilirsiniz öncellikle sizlere ufak ufak paketlerimizi tanıtacagız daha sonrasında hizmet kalitemizden bahsedecegiz. Firmamız bünyesinde 3 hosting paketi mevcuttur. Bu paketler hariçinde ek paket mevcut değildir.

Paket adı | Web alanı | Trafik oranı | Alt özellikler | Lokasyon | Fiyat
------------------------------------------------------------------------------------

Linux 1------500 MB-----------5 GB----------1 Adet------Türkiye------13.99/ yıllık

Linux 2------3000 MB-----------10 GB----------3 Adet------Türkiye------32.99/ yıllık

Linux 3------Limitsiz-----------Limitsiz----------Limitsiz------Türkiye------49.99/ yıllık

Hemen sipariş veyahutta paket önizlemeleri için tıklayın

Müşteri panelimiz

Z18WbZ.png

Destek bildirim ve fatura işlemleri

XYayV7.png

Hosting & hizmet yönetim alanı

LoB2VG.png

Yüzlerce scripti tek tık ile kurmak bukadar basit

99R5OO.png

Sunucumuzda kullandıgımız genel yazılımlarımızın bir kısmı

N934Pk.png

Ana sunucu bilgileri ;

İşletim sistemi : Centos 6.6 x86_64
Panel : Türkçe cPanel / WHM
Disk : SSD yapı
Ram : 16 GB
HDD : 200 GB
İşlemcisi : i7 4770
PHP Sürümü : 5.3.x

GD Kütüphanesi Desteği
Zend Optimizer
ionCube Loader
Litespeed web server

Hizmet kalitesi ve yönetimi ;

[+] Verdiginiz tüm siparişlar ödeme sonrasında anında sistem tarafınca aktif edilir.
[+] Müşteri panelinizdeki ürün ve servislerim alanından ise hizmetinizi yönetebilirsiniz ( müşteri panelinden hosting yönetim işlemleri )
[+] 5 Farklı ödeme yöntemi ile anında ödeme yapabilirsiniz
[+] Litespeed web server sayesinde yüksek koruma imkanı
[+] 7/24 ücretsiz antivirüs yazılımı
[+] Ücretsiz firewall hizmeti
[+] Türkçe cPanel hizmeti ...

İletişim

Web : web-uzmani.net
Gsm : 05423767450
Mail : [email protected]

Web sitemiz 128 bit güvenlik sertifikası ile zorunlu olarak şifrelenmektedir.

Müşterilerimiz'den yorumlar...

Ben aldım çok güzel gayet iyi. Her konuda yardımcı oluyor.Çok ilgili. Öneririm..
Bu arada sitem : outlike.tk

Satın aldığım VDS'den son derece memnunum, mükemmel bir kalite var, sorunsuz bir şekilde kullanıyorum.
Teşekkürler Web-Uzmani. :)

Buyrun bunlarda VDS üzerindeki şuanlık hizmetlerim.
Minecraft Serverim : 85.95.253.226 (sitesi)
Team Speak 3 Serverim: 85.95.253.226

Web-uzmanı internette güvenebileceğiniz tek kişidir :) Gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz hiç bir sorun çıkmaz

Bir adet reseller limitsiz paket satın alındı şuana kadar bir sorun yaşamadık teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5