İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Web Yazılımcı Aranıyor. (İstanbul)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
-C#.NET, ASP.NET .NET Web Servisleri, AJAX, MSSQL, T/SQL konularında tecrübeli
-İyi derece HTML ve Javascript bilen
-Veritabanı tasarımı konusunda bilgili
-Analitik düşünme ve analiz etme yeteneği olan, enerjik, araştırmacı
-Takım çalışmasına yatkın, esnek ve yoğun çalışma ortamına uyum sağlayabilecek
-Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

Yukardaki tanımlara uygun şirket projelerinde çalışabilecek.Sorumluluk sahibi ve ciddi referanslar gösterebilecek bir web yazılımcı aranıyor.

Şirket Caddebostan'dadır.Tam gün çalışacak.İlgili kişiler özelimden ulaşabilir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben bu "ciddi referans" verebilenler kategorisine girebiliyorum demek :D

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hep meslek tecrübesi, hiç tecrübesizlere iş veren yok :p bizler nasıl pişeceğiz :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ciddi referanstan benim anladığım, şirket işleri, firma isimleri.
"Arkadaşıma kod yazdım" ciddi referans olmuyor.

işin komiği arkadaşlarıma yazdığım kodlar programlama cambazlığı açısından çok daha ciddi referanslar. firmalar kurumsallaştıkça amatör çalışmaların ne kadar önemli olduğunu unutuyor. Google hariç :)

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ciddi referans derken iyinet in dediği gibi şirketler ve şirketlerde yapılan çalışmalar ve freelance yaptığınız çalışmalar olabilir. yeterki gösterdiğiniz referans sizin tecrübe ve becerinizi ortaya koysun. zaten amaçda budur referans istemekte.Ciddi ve büyük çalışmalar için ciddi web yazılımcısı aramaktayız.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Referansım yok ama (C#'ta yazdığım programlar hariç Asp.net olarak var ama beğenmedim tasarım açısından ben referans olarak göstermem) Deneme süresi yaparız 1 hafta beğenirseniz sürekli çalışırım uygunsa görüşelim.
Bildiğim diller: PHP, .NET, JS, AJAX, CSS, MSSQL, MYSQL

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
lisans zaten tasarım önceden yapılır proje üstüne giydirilir.. veya ilk proje için yapabildiğin şekilde bi tasarımla sistem hazırlanır.. proje bitince yeni tasarım gelir giydirilir. Senden isteğim yaptığın asp, asp.net projeleri, scriptleri özelimden göndermen.tek 1 kişi üstleneceğinden ayrıntılı verilen her projeyi açık bırakmadan, yazılımda ilerde sorun çıkmadan ve scriptin yazılımının hatalarından dolayı ilerde database in şişmicek şekilde tam anlamıyla önem verilerek yazabilmesini istiyoruz.Aslında genellikle tüm projeler asp.net ve sql olarak yazılması istenicek.. bu yüzden bu konuda kendine güvenip takla bile attırırım diyosan tabi bende çok memnun olurum çalışırsak. dediğim gibi yaptığın asp, asp.net projeleri, scriptleri, senin bilgi ve tecrübeni yansıtan çalışmaları özelimden gönderirsen sevinirim.

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Referansım yok ama (C#'ta yazdığım programlar hariç Asp.net olarak var ama beğenmedim tasarım açısından ben referans olarak göstermem) Deneme süresi yaparız 1 hafta beğenirseniz sürekli çalışırım uygunsa görüşelim.
Bildiğim diller: PHP, .NET, JS, AJAX, CSS, MSSQL, MYSQL

Anlaşma sağlıyormuş arkadaşlar, özür dilerim.

murdock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yok estağfurullah, konuşuyoduk bende cevap bekliyodum şimdi tşk ederim anlayışın için.

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Önemli değil ikinizede gün içinde örnek çalışmalarımı referanslarımı atacağım öncelikle hangi dvd içindeydi bir bulayım :)

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşla anlaşamadık, yerler çok uzak kalıyor. Ben bahçelievlerdeyim(istanbul) eğer yakın civarda arayan var ise cv'mi ve referanslarımı gönderebilirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5