İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webadam Çıldırdımı !

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Baştan söyleyeyim reklam amaçlı değildir kendim yabancı şirketle çalışıyorum gezerken gördüm.

Zaten aylık 5 TL ye 50GB trafik veriyorlar.Şimdide ilk ay %90 indirim yapmışlar.

Yani ilk ay : 50GB trafik 5 GB alanlı reseller alt özellik sınırsız 50 Krş :D

Webadam dan açıklama bekliyorum :)

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Baştan söyleyeyim reklam amaçlı değildir kendim yabancı şirketle çalışıyorum gezerken gördüm.

Zaten aylık 5 TL ye 50GB trafik veriyorlar.Şimdide ilk ay %90 indirim yapmışlar.

Yani ilk ay : 50GB trafik 5 GB alanlı reseller alt özellik sınırsız 50 Krş :D

Webadam dan açıklama bekliyorum :)

Normal bir durum gibi görünüyor. Çıldırmakla ne alakası var ki? Yıllık ödemede zaten 50 TL veriyorsun, bu kampanya ile aylık 5 TL'den 60 veriyordun, şimdi 55,50 TL vereceksin. :)

ata350

0
İyinet Üyesi
Reaction score
35
Normal bir durum gibi görünüyor. Çıldırmakla ne alakası var ki? Yıllık ödemede zaten 50 TL veriyorsun, bu kampanya ile aylık 5 TL'den 60 veriyordun, şimdi 55,50 TL vereceksin. :)

Diğer şirketlere bakarsanız 10 GB trafiği 10 TL ye verenler var.Hatta çoğu böyle.Bu değirmenin suyu nerden geliyor ? Kendi sunucuları ve kendi hattımı var şuan çalıştığım şirket 3ix.org yabancı bir şirket.Sunucular ve hatlar kendilerine ait.Fiyatları görmüşsünüzdür.En ucuz gördüğüm 3ix ve Webadam.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Vallahi değirmeni mi var barajı mı var bilemem. Ama uzun süredir Webadam ile çalışıyorum. uzun süredir fiyatlar böyle.

isousluer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Ufak tefek sorunlar oldu. Olmadı dersem yalan olur. Destek konusunda sıkıntı yaşamadım hiç. Ben Webadamı TR lokasyon diye tercih etmiştim ama sanırım Amerika sunucularına taşımışlar. O yüzden firma değiştirmeye karar verdim birkaç saat önce. :)

mertozgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aman , ucuz diye aldım 3. Gün %10 Cpu yemişim bastım küfürü geçtim başka bi şirkete.

canguclu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her zaman iyi isin alicisi olmak gerekli biraz daha fazla ver ama kafanda problem olmasin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5