İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WebAdam.com ile Calisilmaz

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Benmi Anlatamadım , Onlarmı Anlamak istemedı , 2 Gundur Yedek Attiramadim, Yedekleme Yapmayan Bir Hosting Firmasi Nasıl Herseye Guvence Saglar Anlamıs Deilim , Önemli Bir Web Sitesi Olmus Olsa Gitti Butun Emekler Ki 10.000 Web Sitesi Barindirdıklarini idda Ediyorlar Olabılır Ama Yedek Alamadiktan Sonra Napayim , İnsanlik Hali Hersey olabılır Buyurun Musteri Hizmetine Verdikleri Onem Asagidaki Ticketlerde.. Bedava Host Vericek Yinede Calismam

sener ay
Müşteri 09/06/2011 19:41
Anadolu Hostingden Aldigim Reselleri Kullanıyordum, 4 Site Barindiriyordum 2 Domaini İptal Etmistim 2 Domaın Aktifti, Birisi Arzumsohbet.com Birisi Sohbetu.com Şuan Arzumsohbet.com Aktif Sohbetu.com Kapali.. Hic Bir panele Giremıyorum http://www.arzumsohbet.com/cpanel - http://www.arzumsohbet.com/whm - Anadolu Hostingi Devir Almisiniz Ben oraya Ücretimi Odedim Daha 4 - 5 ay lik Neden Simdi Hersey Erisime Kapali Ne Cpale Girebılıyorum Ne whm ye Hersey Alt Ust Olmus Durumda Hic Bir sorunla Ugrasmak istemıyorum İşimi gucumuz Var Hep Sorun Hep Sorun , Benim Sorunum Deil Anadolu Hosting Devredilmis Düzeltilsin Hersey Aktarilcak Birseyler Var ise Bizim Hesaplarimizida Kendı Kayıtlarınız altinda tutunuz

----------------------------

Batuhan Bulak
Yetkili 10/06/2011 00:50

Merhaba

http://www.arzumsohbet.com/ siteniz açılmaktadır. Tekrar kontrol edebilir misiniz?

sener ay
Müşteri 10/06/2011 04:28

Bakin Ben Şubat Ayinda Anadolu Hostingden Reseller Aldim ve Bu Reselleri Kullaniyordum Sorunsuz Bir Sekilde.. Bazi Nedenlerden Dolayi 4-5 Gun İlgilenemedim Sitelerle Dondugumde ise Webadam.com Devreldigini Ogrendım. Ve Ns Bilgilerimi web Adam.com Yonlerdimdim Daha 30 Gun Gecmedi Siteleri Suspende Aldiniz Cpu Dedınız Daha once Aylardir Kullandım sorun yoktu Oda Cozumlendı. Bende Tek Bir Site Deil Ne Diyorum Reseller Kullanıyordum Sohbetu.com Sitemde Aktifti Şuan Hersey Pasif Hic Bir Sey Kullanamıyorum.. Cpanele Giremıyorum , Whm Ye Giremıyorum , Guncelleme Yapamıyorum Hic Bir Sey Yapamıyorum , Aksam Gunceleme Yapamdım Yapmıyor Siteler Yedek Yukledim Site Ta Gitti MART Ayina Halen Guncelleme Yapamıyorum Cpanele Giremıyorum Hic Bir Sey Yapamıyorum , Ve Suan Site Mart Ayinin Yedegi Yuklu Halen Gunceleme Yapamamakta ve Panellere Girememekteyim.. Umarim Yazim Acikliyici Olmustur..

Egerki Hic Bir Sey Yapilamıyorsa Ben Resellerden Vaz Gecicem Gectim Sayilir istemıyorum Reseller.. Ya Odemiş Oldugum Ucreti İade Edin , Yada Bana web Adam.com Uzerinden Adam Gibi Bir Host Acin Kiminle Calistigimi Bileyim. Saat Sabahin 4,30 Oldu Web Sitesilerinle Ugrasiyoruz Yazıktir Bizede

Sizden Simdi istegim 9 HAZİRAN 2011 YEDEKLERİNİ Yuklemenizi İstiyorum Ayrica Panellere Erisimi istiyorum..

Bahadır Köse
Yetkili 10/06/2011 11:25

Merhaba;

FTP'nizde index dosyası olarak suspend sayfası atılmıştır.Şuanda kaldırdım web siteniz aktiftir.cPanel'e siteadresi.com:2082 WHM panel'e siteadresi.com:2086 adreslerinden girebilirsiniz.Ayrıca güncelleme yaptığınızda karşılaştığınız hata nedir ?

sener ay
Müşteri 10/06/2011 15:49
index Dosyasını ben koydum Kaldirin Demedım ki Hatalardan dolayi kendım kapadim, eski yedekler yuklenıgı ıcın indexse almıstım sizden 9 haziran yedeklerinizi yuklenmesıni istemıstım yuklermısınız Suan Yine Erisim Yok Ftp Girilmiyor Guncelleme Hatasi ise

Eklentiler
wordddd.png wordddd.png

sener ay
Müşteri 10/06/2011 16:23
Biz boyle Saatlerce Beklıcekmıyız Yanit Cevap Nalet olsun Site Filan

sener ay
Müşteri 10/06/2011 17:20
Neyi Bekliyoruz Bakin butun Gunumuzu Yiyorsunuz Beklemek zorundamıyız gunlerdir

sener ay
Müşteri 10/06/2011 17:26
Ben boyle bir Firmayla calismak istemıyorum bu saygısızlıktan baska bısey deıl ücretimi iade edin geri rezilliktan baska birsey deil

Batuhan Bulak
Yetkili 10/06/2011 17:30

Merhaba

Siteniz açılmaktadır.
http://www.arzumsohbet.com/

Yazılımsal destek malesef sağlamıyoruz

Sadece hosting ile alakalı durumlarda bizden destek alabilirsiniz

İadeler bize yapılan ödemelerden sonra ki ilk 7 gun içerisinde yapılmaktadır.

sener ay
Müşteri 10/06/2011 17:35
Arkadas Site Acık oldugunu Ben zaten biliyorum Siz Neden bahsediyorsunuz , Yedek atin Diyorum Yedek , Yok Hic Bir Seye Erisim Yok Anlamıyormusunuz , Ftp Sifreleri yanliş Diyor , 9 haziran tarihindeki yedekleri atin diyorum size , siteyi eski haline getirin , Yedek atin 9 haziranin , ücreti odemıyorsan duzeltsene herseyi normale anlamıyormusunuz siz,,,,,

Batuhan Bulak
Yetkili 10/06/2011 18:05

Merhaba

1 hafta önceki yedeğiniz mevcut. İsterseniz 1 hafta önceye dönebiliriz

* Yedek sorumluluğu da müşteriye ait olduğunu hatırlatmak isteriz. Yine de yedeğinizi 1 hafta öncekini yükleyebiliriz.

sener ay
Müşteri 10/06/2011 18:07
1 Hafta oncekini Atin Yedegimi Alip Hostu en kisa surede degistiricem atin yedegi

Batuhan Bulak
Yetkili 10/06/2011 18:21

Merhaba

1 hafta önceki yedeğiniz yüklenmiştir.

sener ay
Müşteri 10/06/2011 18:31
Siz Eminmisiniz 1 Hafta onceki Yedeklerin Yuklendıgınden , Yoksa Dalgami Geciyorsunuz , 11 mart ' yedeginde şuan

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
webadam ayıbı olarak buda tarihe geçmiş oldu.Yazılardan anlıyorum ki ilgi yok

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
web adamda kaybetmeye başladı desene bu gidişle yabancılardan alacağız heralde

emrcnd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiç bir firma sizin yedeğiniziden sorrumlu değildir efendim.
Suspent olayına gelelim.
Anadolu hosting siteleri suspent etmeme sonucu sunucu hep kapanıp duruyordu müşterilerini madur etti sizin sitenizi suspent etmiş ki siteniz cpu harcıyor.
Bir site yoğun anında 50 cpu kadar fırlamakta.Belki sizi kide fırladı ? webadam bunu çekmek zorunda mı ?

FTP , cPanel erişim var siz bilgileri kaybetmişsiniz bundan da mı webadam sorum lu ?
yapmayın Allah aşkına biraz bilinçli müşteir olun.
Karşınızdaki ufak çocuk deüil vergisi , ofisi olan Kurumsal bir firmadır.

reklamsiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
nedense artık bu tür konuları çok sık görmeye başladık umarım en kısa sürede sorununuz çözülür geçmiş olsun

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiç bir firma sizin yedeğiniziden sorrumlu değildir efendim.
Suspent olayına gelelim.
Anadolu hosting siteleri suspent etmeme sonucu sunucu hep kapanıp duruyordu müşterilerini madur etti sizin sitenizi suspent etmiş ki siteniz cpu harcıyor.
Bir site yoğun anında 50 cpu kadar fırlamakta.Belki sizi kide fırladı ? webadam bunu çekmek zorunda mı ?

FTP , cPanel erişim var siz bilgileri kaybetmişsiniz bundan da mı webadam sorum lu ?
yapmayın Allah aşkına biraz bilinçli müşteir olun.
Karşınızdaki ufak çocuk deüil vergisi , ofisi olan Kurumsal bir firmadır.

biz ne bahsediyoruz sen ne bahsediyorsun , kalkmisin birde ofisi olan bayidir diyorsun , ofisi olsa ne olucak cozumleme yok , onarma yok , guncelleme yapmıyor izinleri 777 ye al diyor aliyorsun yine yapmıyor bildiriyorsun wp sifrelerini istiyor veriyorsun kendıleride halen cozumleyemiyoti bak saat 22:16 olmus dun gece 4 ten belli bu sorun hani nerde cozum hic bir eklentı guncellenmiyor , biz ne dıyoruz sen kalmısın suspenden ofisten bahsedıyorsun banane ofisinden faliyet olmadıktan sonra kardesim.

emrcnd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
biz ne bahsediyoruz sen ne bahsediyorsun , kalkmisin birde ofisi olan bayidir diyorsun , ofisi olsa ne olucak cozumleme yok , onarma yok , guncelleme yapmıyor izinleri 777 ye al diyor aliyorsun yine yapmıyor bildiriyorsun wp sifrelerini istiyor veriyorsun kendıleride halen cozumleyemiyoti bak saat 22:16 olmus dun gece 4 ten belli bu sorun hani nerde cozum hic bir eklentı guncellenmiyor , biz ne dıyoruz sen kalmısın suspenden ofisten bahsedıyorsun banane ofisinden faliyet olmadıktan sonra kardesim.

http://www.webadam.com/kurumsal-referanslar.html bunlara bakın başka bir şey demiyorum.

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Övme Arkadasım bana burda yasanan bir durumlar var acık acık her sey ortada daha neyın ispat etmeye calısıyorsun birakta herkez kendı karar versın , savunma sen memnunsan devam edersın , gerekirse webadam.com yetkılılerı buraya gereken acıklamayı zaten yaparlar Yasanan birseyleri paylasiyoruz senden referans goster diye bisey istenmıyor senin gorduklerını biz goruyoruz da , sen bızım gorduklerımızı goremıyorusun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5