İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webadam duy sesimi

eneess

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Webadam dan hostu alalı bu mesajımı yazdığım günle beraber 8 gün oluyor. 7. güne kadar sorun yoktu fakat 7. günün akşama doğru sitemde hatalar baş gösterdi.Unutmadan sitem Drupal 7 alt yapısını kullanıyor.Neyse sorunu araştırdım Safe mod kapatılması gerekiyormuş.Bende destek talebinde bulundum yaklaşık 2 saat sonra cevap geldi ve safe mod kapatılmıştır dediler.Sonra siteye baktım sorun yok.Daha sonra akşam tekrar siteme girdim resim upload yapacağım yine aynı hata.Resmen çıldırdım.
Sitem hala çalışmıyor.

Aslında bu konuyu açma sebebim şu webadam şirketinin yardım çağrılarıma çok yavaş uzun zaman geçtikten sonra cevap vermesidir.Bu durum devam etmez umarım.
Bir destek talebinde bulunuyorum en az 2 saat sonra cevap geliyor.Webadam duy sesimi teknik desteğini güçlendir.

Ekleme: Sorunum safe mod .
Konu açma sebebim firmayı karalamak değildir.Sadece teknik destek biraz ağır kalıyor.Onun haricinde fiyatlar çok uygun.

pckurdular

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorunla bende karşılaştım, adamlar sanki bedavaya çalışıyor, webadamdan uzak durun pişman olurusnuz,

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5