İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WebChat - Sohbet

S

sevdik

Misafir
slm

sitem sevdik.net chat odami senin irc ne baglarsam karsiliginda kazancim ne olacak burda yazki belki baskalari da yazar

Raiden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şimdi şöyle düşünelim... sohbet bölümlerinizi vercekler olan sizlersiniz. siz bişeyler diceksiniz. bende öncelikle bana gelecek olan kişi sayısın bakıcam ve anlaşcaz.. istersen msn den ayrıntılı bir şekilde konuşalım...

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;
Öncelikle senin Webmaster arkadaslara webChat karsilığında cunacaklarını yazmak onlarda extra bir sey olursa zaten yazarlar... En azindan herkes ne Olup olmadıgını birazda olsa öğrenmesi gerekmezmi sencede.. simdiden Başarılar..

teodor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)) biseyler kazanmadan biseyler vermek cok sacma :) 500 userinizde olsa para verilecek bi durum deil :p

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ekleyebilirm siteme sohbet bölümü. fakat bu konuda bir sorun yuaşamak istemiyorum. çünkü bi kere bir şeyi oturttuktan sonra değiştirmek zor oluyor. yani site kapandı server kapandı derdi yoksa iyi olur.
Site : http://www.fun.gen.tr

düşünürseniz msn : [email protected]

kolay gelsin..

S

sevdik

Misafir
slm

teodor bizde birseyler kazanmak icin yaziyoruz ya is yapcaz sonucta :) umit senin 50 userin ne zaman oldu devamli ben satin alim sohbeti :)

B

bLackStar

Misafir
irc için shell'e para ver, web için hosta para ver, ayrıca zaman ve emek harca, birde üstüne webchat ile kullanıcı gelmesi için aylık 50 milyon ver.

Allah akıl, fikir versin diyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5