İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webhosting satıyorum... (hızlı server)

B

besturk.net

Misafir
Arkadaşlar ihtiyaç fazlası bant ve harddiskim olduğu için webhosting satıyorum.
Webhosting Özellikleri
- 2 GB Alan
- 100 GB trafik
- Sınırsız email,subdomain vs vs...
fiyatı: 30 YTL/ay

Server çok hızlı olup içerisinde 2 adet site barınmaktadır. Cpu kullanımı genellikle %0.00 olup en fazla %0.02 olduğu görülmüştür.
Server p4 3.0 GHZ ve 2 Gb Ram'a sahiptir ve Almanyada bulunmaktadır. Pingleri düşüktür.
www.besturk.net hızı buradan test edebilirsiniz.

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dostum cpu kullanımı %0.00 nasıl oluyor? o zaman server kapalı sabahtan akşama kadar...

B

besturk.net

Misafir
hayır..
herzaman açık...
sadece ram 2 gb olduğu için çoğu zaman işlemciye bi iş düşmüyor.
Bazen ufak kasılmalarda %0.02 olabiliyor...

Ü

ÜMİT

Misafir
benimde 2 gb lık serverım var ancak phpnuke kurulu oldugu için cpu %1.6 dan aşağı düşmüyor. gece 1 veya 2 gibi normale dönüyor. 0.3 oluyor. 0.0 olması imkansız.

B

besturk.net

Misafir
Ayrıca bu paket reseller şeklinde sınırsız domain açabilirsiniz..

Ü

ÜMİT

Misafir
en basitinden soyluyeyim. ctrl alt delete yap. msn ne kadar ram yiyor bak :)

0.00 imkansızdır. benim sunucumda tek bir site vardı . oda günlük 500 tekil civarı alıyordu. 1.6 idi . aktif ziyaretçi 7 8 oluyordu ortalama. sen ne yaparsan yap. sitene girdikten sonra 3 4 kere refresh yap. sonra ram i ve cpu yu kontrol et.

cpu 0.3 ram %27 civarı olacaktır.

B

besturk.net

Misafir
dostum bilmediğin şeyler var.
O çeşitli şeylere bağlı ram,işlemci,harddiskin hızı,ssh'den yapılan bazı ayarlar,sitedeki hatasız kodlama...

Ü

ÜMİT

Misafir
ben bilgisayar mühendisiyim. bilgisayar firmasında çalışıyorum. bütün büyük firmalara server kurup internet baglantısı saglıyorum.
ben birşey bilmiyorsam çoğu insanda birşey bilmiyordur.

kulladıgın ram e bak. ayrıca hangi site bu ? herhalde günde 10 kişi giriyordur :)

sana birşey soyluyeyim. şu anda 45 mbit baglantıyı tek kullanıyorum. firmada yanlızım. hostumu local olarak açtım. 3 4 kişiye soyledim cpu %0.4 te.

B

besturk.net

Misafir
dostum bu serveride usta bilgisayar mühendisleri kuruyor. Serverdaki sitelerin toplam hitleri 7.000 civarında

B

besturk.net

Misafir
dostum bu serveride usta bilgisayar mühendisleri kuruyor. Serverdaki sitelerin toplam hitleri 7.000 civarında

E

erotikbul

Misafir
0.00 olması mümkün değil bence de. Baktığım panel zaten WHM nin yada başka bir şeyin paneli değil ,sanırım aldığın yerin özel paneli..

Neyse, knou sapmasın satışında başarılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5