İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webhox Internet Hizmetleri Bitkisel Ürün Satış Scripti

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba Arkadaşlar.

Webhox İnternet & Bilişim Hizmetleri olarak Bitkisel Ürün Tanıtım yazılımımızı sektörün temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yapıda hazırlanmıştır.
Webhox Bitkisel Ürün Tanıtım V1 ile sektörde eşsiz bir yazılım imkanı sunmaktadır.

Sistem Özellikleri :

- Sistem Google uyumludur.
- Rewrite url yapısı ile SEO standartlarına uygun yazılmıştır.
- Title, keyword, description ayarlarını admin panelden yapabilirsiniz.
- Sistemde google etiketçi özelliği kullanılmıştır. En çok aranan 10 anahtar kelimeyi tespit edip ona göre ürünlerinizi ekleyebilirsiniz.
- Modüler yapısı ile Baharatlar ve Sözlük Bölümünü aktif/pasif yapabilirsiniz.
- Tüm ayarlar admin panelinden yapılabiliyor.
- Sistem açık kaynaktır. Herhangi bir şifreleme yoktur.
- W3C standartlarına uygun.
- Kategori ve Ürünler kısmında title,keyword,description ayarları.
- Ürün ve Kategori listesini sürükle bırak metodu ile sıralamasını değiştirebilirsiniz.
- Sipariş taleplerine ve İletişim formundan gelen taleplere anında site üzerinden mail atabilirsiniz.
- Ürün eklerken manşette, sol alanda veya anasayfa çıkıp çıkmayacağını belirtebilirsiniz.
- Şifalı Bitkiler ansiklopedisi yönetim panelinden yönetilebilmektedir.
- Ziyaretçi Defteri mevcut admin onaylı
- SMTP Mail yapısı mevcut siparişler admin paneline ve admin mailine düşer direk.
- E-bülten kaydı.
- Genel Bilgiler kısmına sınırsız sayfa ekleyebilirsiniz.
- Hesap Numaralarımız kısmına sınırsız banka ekleyebilir sıralamayı istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz
- Arama sırasında otomatik ürün bulma.

54e62407e083c71d1935816520e48420.jpg
6d1c762d9c16395a7e258d098091ee00.jpg

5c738e3fad5fd5da98821f932af12cd5.jpg
eb5517b8bfcbeff1e5bfb6e9ca149292.jpg

fe8d19e8c72e55b77482a56b0805c1f4.jpg
a768271d1f655cbf30dc6821829cae9b.jpg

Demo Adresi : www.webhox.net/demo/aktar/
Sitemizdeki Konu : Webhox Bitkisel Ürün Satış Scripti V1 T1

Sistem ücreti 300TL'dir.
Açık kaynak olarak satılacaktır.

Not : Admin panel talepleriniz için www.webhox.com.tr adresine üye olmanız gerekmektedir. Pm ile admin panel demosu vermeme kararı aldık bunun nedeni aramızdaki kötü niyetli arkadaşlardan bıkmamızdır.

Not2 : Fiyat İYİNET fiyatıdır. Sitemizdeki satış rakamı 700 TL üye olan arkadaşların bilgilendirmesi üzerine üyelikleri bayi statüsüne geçirelecektir. Sistemimize yeni eklenen scriptlerden de üye olan arkadaşlar anında SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır.

Not3 : Terminal bilgisayar'a ait tüm sistemler artık Webhox Internet Hizmetleri adı altında satışa çıkartılacaktır. Daha önce sistemlerimizi satın arkadaşlar sitemize üye olup destek talebinde bulunabilirler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5