İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webhox Turizm Transfer Sistemi V1

create

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Merhaba Arkadaşlar.

Webhox İnternet & Bilişim Hizmetleri olarak Rent A Car yazılımımızdan sonra talep doğrultusunda yazmaya karar verdiğimiz Transfer yazılımımız ile sektörün temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yapıda hazırlanmıştır. Sistemimiz 2 adet dil seçeneği sayesinde yabancı müşterilerinizin ilgisini de çekebileceksiniz. Webhox Transfer Sistemi V1 ile sektörde eşsiz bir yazılım imkanı sunmaktadır.

Yapısal Özellikler
• Sistem Google uyumludur.
• 2 dil mevcuttur (tr,en)
• Diller admin panelinden yönetilebilmektedir.
• Genel ayarlar bölümünden title,keyword, description ayarları,
• Rewrite url yapısı
• SMTP ayarları admin panelinden yapılmaktadır.
• Seo için Blog bölümleri ve iç link yapılandırması mevcuttur.
• Facebook & Twitter sayfalarını yönetim panelinden ekleyebilirsiniz.
• Slider yönetim paneli.
• Rezervasyon formu mevcuttur. Direk yönetim paneline ve yöneticinin email adresine düşer.

Fiyat Hesaplama Çalışma Mantığı
• Sezonlara göre fiyat hesaplama özelliği,
• Araç tipine göre fiyat hesaplama özelliği,
• Şehir içi ve Şehir dışı indirim özelliği,
• Gidiş / Dönüş transfer tipine göre % indirim yapma özelliği,
• Minimum km hesabı ile isteğe göre + ücret ekleyebilme özelliği,
• Merkez ofisten talep edilmeyen fiyat hesaplamaların da; en yakın bölge ile merkez ofis arasındaki km hesabını sistem çıkartıp fiyat hesaplama sonucunu ona göre müşteriye sunar.

489d2e63af438bd79fa555e00ba73e2a.png
c01bb5a306ff305fccf4e814d8f927d3.png

199bdf846d9a2f8d0a8f4da7df870463.png
ea1f3996186b76fe1d40f12034b4742a.png

b85d65c39e12a5515c19fd72b6f48199.png
82d693875bfe7c93f77f612ddf1f46eb.png

Demo Adresi : www.webhox.net/demo/transfer/
Sitemizdeki Konu : Webhox Turizm Transfer Sistemi V1

Sistem ücreti 800TL'dir.
Hosting tarafımızdan sağlanmaktadır.

Not : Admin panel talepleriniz için www.webhox.com.tr adresine üye olmanız gerekmektedir. Pm ile admin panel demosu vermeme kararı aldık bunun nedeni aramızdaki kötü niyetli arkadaşlardan bıkmamızdır.

Not2 : Fiyat İYİNET fiyatıdır. Sitemizdeki satış rakamı 1000 TL üye olan arkadaşların bilgilendirmesi üzerine üyelikleri bayi statüsüne geçirelecektir. Sistemimize yeni eklenen scriptlerden de üye olan arkadaşlar anında SMS ile bilgilendirme sağlanacaktır.

Not3 : Terminal bilgisayar'a ait tüm sistemler artık Webhox Internet Hizmetleri adı altında satışa çıkartılacaktır. Daha önce sistemlerimizi satın arkadaşlar sitemize üye olup destek talebinde bulunabilirler.

FİYATLARIMIZA + KDV UYGULANARAK FATURALI SATIŞ VE KREDİ KARTI İLE TAKSİT İMKANI SUNMAKTAYIZ.
banka.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5