İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WEBLEBi.com dan alışveriş ÇİLESİ

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forumda geçen başlık açmıştım HARICI DISK uzerine ve weblebi.com da uygun 240 lira civarında fiyatı görünce ordan alayım dedim.

Pazartesi yani 14 temmuzda verdiğim siparişte hala ÜRETİCİ FİRMADAN BEKLENİYOR yazıyor. Sanırım ürün çin de ürütilip gönderilecek. Bugün cuma CUMARTESİ pazar giriyor ve haftaya da meçhul...Ve ben haftaya şehir dışındayım 2-3 hafta... Uğraş dur işin yoksa bunlarla.

yazdığım epostalara cevap yok - telefonla arıyorum sürekli meşgul.

Weblebi.com dan alışveriş yapacaklar 2 kere düşünsün. Böyle çile çektireceklerini bilsem 20-30 lira fazla verip diğer sitelerden alırdım.

Şimdide sikayetvar a yazayım diyorum bakalım sonuç çıkarmı.

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
internetten alışveriş yaparken, bildiğiniz daha önce alışveriş yapıp memnun kaldığınız siteleri tercih ederseniz başınız ağrımaz kanımca.

ben öyle yapıyorum.. boşuna maceraya girmeye gerek yok 3-5 kuruş için.

obidergi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dükkandan alışveriş yaparken 3-5 kuruşa bakmıyor insanlar ama internetten yaparken en ucuzunu bulmaya çalışıyor, sonuçta onlarca dükkan monitör karşısında.

geçmiş olsun arkadaşım. weblebi bu aralar baya çektiriyor ki bir arkadaşım da şikayetçi weblebiden.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
internetten alışveriş yaparken, bildiğiniz daha önce alışveriş yapıp memnun kaldığınız siteleri tercih ederseniz başınız ağrımaz kanımca.

Haklısın... aslında yılalr önce 2000 veya 2001 de bi pc oyunu almıştım ordan.

onun dışında hepsiburada.com da yanlış adrese giden 350-400 liralık kargom yüzünden 1 ay kadar ugrasmıstım.

estore hizlial ve alisveris.com dan alışverişlerim oldu.

Ama kim derdiki 1 hafta ürün temin ediliyor yazısı görücem ekranda :) hayırlısı bakalım. iptal istedim alışverişe epostaları okuyorsa birileri belki mesajımı görür de iptal eder.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
hepsiburada.com en iyisi. adres karışıklığı olmuş olabilir ama kampanya yaptığında fiyatları 100-200ytl düşürüyor ve ben hep ordan alıyorum hiç bir sorun çıkmadı şimdiye kadar.

iBiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepsiburada hem ucuz hem güvenilir hem hızlı. 1-2 günde kargom geliyor. :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5