İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

weblisesi.net Ücretsiz Web Hosting

wblisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ücretsiz Hosting Planlari

Güçlü Hosting paketimizde standart olarak PHP5 ve MySQL sabittir. Normal olarak subdomain kullanacaksinizdir. Ayrica FTP programlariyla alaniniza erisebilir, varsa kendinize ait domain adresinizi DNS bilgilerini güncelleyerek kullanabilirsiniz..
Ücretsiz hosting servisimizde siteniz için neye ihtiyaç duyuyorsaniz erisebileceksiniz..

Alacaginiz ücretsiz hosting servisiyle otomatik site kurulum programinida ücretsiz edineceksiniz. Bu program sayesinde günümüzde en çok kullanilan scriptleri bir kaç adimda sitenize kurabileceksiniz üstelik ekstra zaman harcamadan. WordPress, SMF, PhpBB, PHP-Nuke, Php-Fusion ve digerleri

250 MB Alan Vista Panel Web mail
6 GB Aylık Transfer Şifre Korumalı Klasörler POP3 E-mail
3 MySQL veritabanı Automatic installer PHP Flags manager
5 Ek domain FTP Hesabı Php MyAdmin
5 alt domain Dosya yöneticisi (browser upload) Clustered servers

www.weblisesi.net

burakergin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanıyorum lisede okuyorsunuz ve kullandığınız bi vps üzerinden bu hizmeti vermek istiyorsunuz amenna diyelim geçelim soruya;

1- Güçlü hosting paketi nedir bunun kaslı olanı, zayıf olanı, su çiçeği geçirmiş olanı falan varmı?
2- Okuduğunuz lisede sizlere Türkçe dersi verilmiyor mu?

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sanıyorum lisede okuyorsunuz ve kullandığınız bi vps üzerinden bu hizmeti vermek istiyorsunuz amenna diyelim geçelim soruya;

1- Güçlü hosting paketi nedir bunun kaslı olanı, zayıf olanı, su çiçeği geçirmiş olanı falan varmı?
2- Okuduğunuz lisede sizlere Türkçe dersi verilmiyor mu?

domainin lise olmasıyla nasıl lisede okuyor diye bir bağlantı kurabiliyosunuz anlamadım. superonline olunca sahibi süper biri mi oluyor ? bu kadar saçma sapan bir fikir hayatımda ne duydum ne gördüm.

Ayrıca günümüzde hosting paketlerine isim verilir; Mega hosting, Süper hosting gibi.

Ve dahası arkadaş vps'den hizmet vermiyor ücretsiz reseller veren siteler var ondan hizmet veriyor. Türkçe ile ilgili eleştirine gelince aynı siteye bakıyoruz eminsin değil mi ?

Ve bu işi yapan arkadaşa; hosting 300mb olacak yükseltildi bilgine.. :)

burakergin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlaşılmasın sizinle tartışmak gibi bir niyetim yok ancak sözlerinize karşılık vermeyi de uygun gördüm kusuruma bakmayın.

Güçlü kelimesinin üstünde durmakta haklı olduğumu da göstermiş oldunuz mesajınızla, sorum şu; ücretsiz alınan bir reseller üzerinde açılan paket ne kadar güçlü olabilir?

Lise kelimesini kullanmama gelirsek, insanların projeleri değerlidir arkadaşlar böyle şovlarla hizmet sağlayacağınızı taahhüt edip bu insanları ortada bırakmayın bunu liseli çocuklar yapıyor.

Türkçe konusunu imlaya dikkat edip arkadaşın mesajını okuyan herkes eminimki anlamıştır zaten.

Belki bu söylediklerim sizin için önemli olmayabilir ama bizim bu piyasadan ekmek yediğimizi, evimizi bu şekilde geçindirdiğimizi de göz önüne alın.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
herkes myownfreehost.net ten alıp dağıtmaya başladı ücretsiz diye.. Benim eleştirim sadece lise konusundaydı siteyi fazla incelemedim sadece başlıklara dikkat ettim o kadar zaten incelenecek bi yanıda yok ücretsiz resellerdan ücretsiz host dağıtılıyor ne kadar iyi bir hizmet verilebilir düşünceli..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi