İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webloader v8 bot tamiri

-YolGezer-

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
v8 için r10 dan 2 bot almıştım çalışmıyor.

Uygun fiyata tamir edebilecek varsa çok sevinirim. 2 bot için en fazla domain reg veya 10 lira tamir ücreti ödeyebilirim.

Botları 15erden almıştım.

dailymotion ve dizi botu

McCOY35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yardımseverliğine sevindim embed ile eklemek yormaya başlamıştı :D

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bu ışığı kullanarak yeni bir bot yazdırabilirmiyiz acaba bu gece :)

McCOY35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldığım bi duyuma göre v9 hazırlanıyormuş o çıkarsa işallah bu sefer ilk elden alıcam artık hep ikinci el aldık siteleri :D

OsmanAtabey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
WebLOADER şaka diyorum sağolasın. Geçen gün uğraşıp yazdım bir tane kendi çapımda şimdi o bot ile alınan veriler içinden her sayfa için meta ve keywords üretmekle uğraşıyorum.

Bu arada senin botların şifreli değilmiydi ? Bu arkadaş senden başkasına nasıl verebilecek kodları ve editletebilecek ?

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
WebLOADER şaka diyorum sağolasın. Geçen gün uğraşıp yazdım bir tane kendi çapımda şimdi o bot ile alınan veriler içinden her sayfa için meta ve keywords üretmekle uğraşıyorum.

Bu arada senin botların şifreli değilmiydi ? Bu arkadaş senden başkasına nasıl verebilecek kodları ve editletebilecek ?

o arkadaş başkasına yazdırmış sanırım düzeltilmesini istiyor.

KoGame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
serkay baba bir dizi botu yazsan yayınlasan yada youtubeden başka yerden çeken legal bot yazsan süper olur yav :) dört gözle bekliyoruz.

genchacker

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Serkay Banada Basit Bir Sayaç Yaparmısın Bot Değil Ama Yinede Ufak Bir istek.

Siz 5. Ziyaretçimiz şeklinde Ekrana yazıcak ve Bunu Resim olarak Yazıcak. Ufak Bir Ödevim varda Yardımcı olursan Sevinirm.

Teşekkürler.

WebLOADER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

KoGame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Youtube botu yazabilirim hangi sisteme istiyorsunuz ?

Serkay senin v8 kullanıyorum. Ama farklılık olsun diye dizi türü şeyleri çekmek için farklı bir bot lazım yani hem v8 kullananlar içinde küçük bir kıyak olur v9 herkes hevinç ve sevinçler bekler. Şöyle dailymotion, vidivodo, izlesene, metacafe bilmiyorum valla dizi çekebilecegimiz bot olabilir :))) Özel bir istek degil v8 kullanıcıları bu istek karşısında böyle bişiyi panelde yayınlarsan çok mutlu olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5