İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

weblog

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
blog diyorsan textpattern var nedense bazı temalarında copyright filan kalmıyor(ben silmedim yani) - türkçesi yok sen kafana göre düzenleyeceksin :) Benim imzamda sitemde kullanıyorum.

SaintOne

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
wordpressten şaşma arkadaşım ;)
Sorun wordpress değil aslında :) , aslında ben blogger.com u kullanıyorum ama bir araştırma yapıp makale yazacağım blog sistemleri hakkında wordpress,drupal,joomla hakkında yazdım ama bilinmeyenleri de araştırıp onlarıda yazarsam daha güzel olacak..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SaintOne' Alıntı:
blog sistemleri hakkında wordpress,drupal,joomla hakkında yazdım ama bilinmeyenleri de araştırıp onlarıda yazarsam daha güzel olacak..
TextPattern'i bilmeyenler için textpattern kullanmayın de.Önce öğrensinler :) txp gibi özel işaretçikler çıkacak ayrı bir tarz yani :)

BrUnO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
TextPattern'i bilmeyenler için textpattern kullanmayın de.Önce öğrensinler :) txp gibi özel işaretçikler çıkacak ayrı bir tarz yani :)

Ya bu textpatterni nerden örenebiliriz peki ? tr desteği varmı, temasıydı cartıydı curtuydu fln, senin sitede gördüm hoşuma gitti be

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5