İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Aranıyor..(ACİL)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
E-ticaret sektöründe faaliyet gösteren istoç-bağcılar merkezli firmamıza web tasarımcı aranıyor !

Üniversite veya yüksekokul mezunu ,Kurumsal web sitesi, mikro site, display uygulamaların (banner, landing page vs.) tasarım ve uygulamaları konusunda deneyimli
Web site, flash/gif banner, intranet vb. tasarım ve uygulamaları konularında deneyimli
Grafik tasarım/animasyon alanında en az iki yıl deneyimi olan ,

ASP, PHP, HTML, XHTML, CSS, Javascript vb. tarayıcı taraflı kodlama ve uygulamaların en az birinde uzman
Web tasarımı ile ilgili uygulamalarda tercihen her kategoriden en az birini ileri düzeyde kullanabilen
Görsel tasarım (Adobe Photoshop, Adobe Fireworks)

Projelerde kaliteye ve detaya önem veren
Ekip içerisinde uyumlu çalışabilen, sorumluluk sahibi
Zaman yönetimi konusunda deneyimli
Trendleri takip ederek, çalışmalarına yansıtabilen
Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da en az iki yıl tecilli

eleman aranıyor

Not:Konu birlikte çalıştığım ve cok güvendiğim bir firma adına açılmış olup başvuruların [email protected] adresine cv gönderilmesi şeklinde yapılması uygundur.

megamix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Grafik tasarım/animasyon alanında en az iki yıl deneyimi olan" ve "ASP, PHP, HTML, XHTML, CSS, Javascript vb. tarayıcı taraflı kodlama ve uygulamaların en az birinde uzman"

Ben 10 yıldır bu işin içindeyim ve hem grafiker, hem programcı olan bir insan görmedim. Biri sanatsal düşünen biri, diğeri matematiksel. Yani Allah bu iki yeteneği tek bir kişiye vermiyor arkadaşım.

Tavsiyem iki iş için de ayrı personel ara. Daha az zaman kaybedersin...

leventt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
eksik yazmış ürün girişide yapacaktır kesin :)

Daylight_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Firmanın asıl aradığı vasıf Garfikerlik ,aynı zamanda programcı olsun diye bi lüks istenmiyor dikkat ederseniz (ASP, PHP, HTML, XHTML, CSS, Javascript vb. tarayıcı taraflı kodlama ve uygulamaların en az birinde uzman")
En az biri hakkında bilgi sahibi olması yeterli demişiz ...
Ben hem grafiker hemde PHP bilen gördüm mesela siz görmedi iseniz bilemem:)

sakila

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmanın asıl aradığı vasıf Garfikerlik ,aynı zamanda programcı olsun diye bi lüks istenmiyor dikkat ederseniz (ASP, PHP, HTML, XHTML, CSS, Javascript vb. tarayıcı taraflı kodlama ve uygulamaların en az birinde uzman")
En az biri hakkında bilgi sahibi olması yeterli demişiz ...
Ben hem grafiker hemde PHP bilen gördüm mesela siz görmedi iseniz bilemem:)

uzmanlıkla bilgi sahibi olmak arasında fark var arkadaşım misal pratisyen hekimler tıpta bilgi sahibiyken sınava girip (tıpta uzmanlık sınavı) uzman doktor oluyor.. valla bir çok programlama dili biliyorum fakat grafik mevzusuna hakikaten ayrı bir yetenek istiyor. İkisi bir bünyede bulunurmu bilmem ama bulunursada muhasebe kaldırmaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi