İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmaster araniyor

kemalOzturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

altta yazmis oldugum domainler icin webmasterler araniyor. Sitenin tasarimini ve guncellemesini yapacak. Siteden elde edilen reklam geliri 50% paylasilabilir

Sitenin hosting ve tanitimi (diger sitelerimde)bizim tarafimizdan yapilacak.

ilgilenenler adresime mail atsin : [email protected]

Ayrica bir haber sitesi icin gazete sitelerinden haber basliklari alabilecek bir script e ihtiyac var. Eger elinizde var ise veya yazabiliyorsaniz (php olacak) ucretini bildirin. Cok iyi Php bilenler icin cesitli projelerimiz var.

saygilarimla,
Kemal Ozturk

domainler:
spormagazin.com
tvmagazin.com
mevlana.com
silifke.com
sizinsayfa.com ( bedava hosting)

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kemal bey soylemis oldugunuz sitelerin tasarimi, programlanmasi ve guncellenmesine yardimci olabilirim. herhangi bir ucret talep etmeden.

gazete sitelerinden haber basliklari alabilecek scriptde yazabilirim. bunu da ucretsiz yazabilirim.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Size bu konular hakkında yardımcı olabiliriz.

kemalOzturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba,

ilginiz icin tesekkur ederim. Hangi site ile ilgilendiginizi ve fikirlerinizi lutfen mail yolu ile belirtin. adresim [email protected]

saygilarimla,
kemal öztürk

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ben mail ile ulaşmıştım, cevap gelmedi. tekrar yazıyorum..

spormagazin.com
tvmagazin.com
silifke.com
bu 3 site için haber girme, fotoğraf girme vs.. gibi kodlar yazabilirim. veya hazır sistemlerden bir tanesini istediğiniz, yapacağım bir tasarıma veya bir template'e uyarlayabilirim.
sizinsayfa.com ( bedava hosting), bu konuda fazla bilgim yok araştırıp yardımcı olmaya çalışırım..

mevlana.com, bu domaini yapmayı çok istiyorum.. diğer sitelerin hepsini ücretsiz olarak bu domaine karşılık yapabilirim. maddi hiçbir beklentim yok, sadece vefat eden bir abimin son arzusu idi. konyada yardımcı olacak kişiler ile görüştük herşey hazır.. mevlana.us isminde domainde aldık ama mevlana.com ismi olursa çok güzel olur. şimdiden teşekkürler.

I

ice_load

Misafir
Web, forum ve tasarım konularında grup olarak çalışıyoruz. Referanslarımız sağlam. Her türlü yardıma açığız.

Burdan ulaşamayanlar e-mail gönderebilirler: [email protected]

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
10. ayda açılan konuya cevap yazığınızı söylemek isterim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5