İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Arayan Firmalarda Çalışmak İstiyorum - Şehir Farketmez

Bilishim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İSİM: ÖZEL OLARAK VERİLECEKTİR
SOYİSİM: ÖZEL OLARAK VERİLECEKTİR
DOĞUM TARİHİ: 1991
YAŞADIĞI YER: BURSA
ASKERLİK DURUMU: TECİLLİ, 30.12.2014
EĞİTİM DURUMU: LİSE

KISA OLARAK WEB ÖZGEÇMİŞİ

Merhabalar;

Yaklaşık olarak 7 senedir web ve bilişim ortamında bulunmaktayım. R10, Webmastersitesi ve İYİNET gibi çeşitli platformlarda birçok farklı hizmet sunmuşluğum vardır. Aynı zamanda birçok kurs'ta bitirdim. Bitirdiğim kurslar şu şekilde;

Özel Hergün Bİlgisayar İşletmenliği Kursu - 150 Saat
BUSMEK Web ve Grafik Tasarım Kursu - 300 Saat
BilgeAdam Web ve Grafik Tasarım Kursu - 300 Saat

Web ve grafik tasarım konusunda iyi bilgiye sahibim ancak kendimi daha da geliştirmek istiyorum. Özellikle uzman olduğum ve size fayda sağlayabileceğim konuları şu şekilde sıralayabilirim;

• Web ve Grafik tasarım
  • HTML, CSS ve PSD Tasarım ve Döküm İşlemleri
  • SEO Danışmanlık ve Uygulama
  • Özgün Makale Yazarlığı ve Editörlük
  • vBulletin, Wordpress ve Joomla Her Türlü Hizmet
  • Hosting Danışmanlığı ve Satışı

Bunların dışında daha birçok farklı hizmet sunabilmekteyim. kullanabildiğim programların da sayısı zannediyorum ki oldukça fazladır. Kullanabildiğim programlar ve kullanım seviyemi de şöyle açıklamak isterim;

• Adobe Photoshop - Çok İyi
  • Adobe İllustrator - İyi
  • Adobe İnDesign - Çok İyi
  • Adobe Flash - Çok İyi
  • Action Script - Göreceli
  • Adobe Dreamweaver - Çok İyi
  • MS Office Programları - Çok İyi

Bu bilgiler doğrultusunda beni değerlendirmenizi önemle rica ediyorum. Kendimi daha da geliştirebileceğim bir yer olmasını istiyorum.

FARKLI ŞEHİR KONUSU

Farklı şehire elbette ki gitmek isterim. yer ayırt etmiyorum. Orada bir öğrenci evinde de kalsam bir sorun yaşamam diye ümit ediyorum. Firmasına Webmaster arayan kişilerin benle irtibata geçmesi mümkündür.

TEŞEKKÜRLER

İLETİŞİM: [email protected]

milaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
telefon numaranizi alayim

mrb,msn den mesajlastik,telefon numaranizi henüz alamadik.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5