İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Arayanlara...

S

Sticks

Misafir
Şimdi öncelikle şunu söyleyeyim yanlış anlama da şirketleşme aşamasında dedin.
Ben şahsen Türkiye'ye ve hiçbir Türk firma yada şahsına web tasarımı veya web konusunda çalışmıyorum.İnan bana başkalarının 600-700 $ e yaptığı işleri bana çok daha yüksek fiyata yaptırmak isteyen yakın tanıdıklarım oldu ancak yapmıyorum.
Konuya gelmek istiyorum. Web tasarımı yapan kişi veya kuruluşların öncelikle şirket olma yada şirketleşme aşamasında olmasının hiç ama hiçbir anlamı yok.

Niye dersen. Örneğin ben şirket değilim ama şu an diyelim ki birisine tasarım yaptım; çok kolay tanıdığım yazılım yada web şirketlerinden , ki çok fazla var, gider 2 dakikada fatura kestirtirim. Demek istediğim atıyorum ben X firmasına site yaptım adamlar benden fatura istedi , o gün içerisinde adamlara fatura veririm bir şirket gibi. Ancak şirket olmamama rağmen.

Asıl önemli olan referanslar. Daha önce yaptığın çalışmalar, projeler vb. Nasıl bir yerde işe gireceğin zaman sana daha önce çalıştığın yerler soruluyor ise web tasarımında da öyle.

Tamam buradaki insanların birçoğu webmaster olabilir ama olmayanlar da var belki birlikte iş yapmak isteyenler olur.

Sana tavsiyem , öncelikle buraya daha önceden yapmış olduğun işleri göster ki insanlar bir görsün neler yapabildiğini.
Ve şunu da söyleyeyim , şirket kuracak kişilerin reklam için elinde mevcut olması gereken bir sermayesi bulunmalıdır. Bu sermaye var mı sizde bu da önemli? Yani bu ve bunun gibi forumlarda bu şekilde teklif sunarak birşey elde edemezsin.

Sakın yanlış anlama kendim de web tasarımı , internet hizmetleri , Türk Telekomm çözüm ortaklığı ve daha birçok iş ile uğraştığım için bildiklerimi sana aktardım. Buradaki niyetim hiçbir şekilde ben bunu yaptım ettim sen yapamadın bak şöyle böyle gibisinden sidik yarıştırmak değil.

Umarım daha önceden yapmış olduğun çalışmaları buradaki ziyaretçi ve üyelere sunarsın ve belki onların arasından da talep çıkabilir.

besiktaslim , haklisin burada birçok kişi (herkes değil) webmaster ama . Her webmaster'ın bir kademesi vardır ;)

Kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi