İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Arıyorum....

D

[DeviL]

Misafir
Yuzuk.Org un Web Tasarımını Yapacak Webmaster Arıyorum Fiyat Ve Site Şeklini Görüşmek İsteyen Ciddi Anlamda Kısa Sürede Sağlam İş Çıkartabilecek Webmasterler [email protected] Msn Adresimi Eklerse Sevinirim....

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım sadece tasarım mı istiyorsun yoksa site içeriğini belirlemiş şeklinde kodlama mı bunları belirtirsen senin açından daha iyi olur

D

[DeviL]

Misafir
kusura bakma dostum doğru söylüyorsun komple siteyi yapacak sohbet sitesi üyelik sistemli mail dağıtımı da istiyorum komple tüm script kodlama vs herşeyi kendisi yapacak php istiyorum anlayan arkadaşlar msn adresimi eklesin

S

SempatiX

Misafir
Mail dağıtımı diyorsun ben bunu yapabilecek birini tanımıyorum bu forumda (Profesyonel Anlamda). Sadece hazır yapılmış scriptler kurulabilir onun için Hivemail gibi oda ayrı bir lisans ücreti felan. Herneyse umarım çıkar öyle birisi aramızdan.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5