İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Arkadaşlar Duyarsız Kalmayalım PCNet'in Telekom Protestosuna Katılalım

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
komik olmayın pcnet sizin tekil 3bin hitli sitenizden alacağı linkin peşinde koşmaz

bilmeyenler için pcnet in sahibini yayınlayalım

http://www.doganholding.com.tr/
http://www.dyh.com.tr/tr/default.asp
http://www.doganburda.com/ http://www.dbr.com.tr/

Siz DBR nin elindeki PR ve hit gücünü rüyanızda göremezsiniz adam Türkiye de medya imparataru reklamdan bahsediyorlar :)

http://www.pcnet.com.tr/ burdan form aracılığıyla belirli bir sayıya ulaştığında Türkiye de ilk defa gerçek anlamda bir protesto yapılacak. Siz uyanıklar koymayın banner zaten aklı başlında herkez duyar sizin sitelerinize ihtiyaç yok

işte bu bombaydı.. pardon ama peki google neden benim 100 tekil hitli sitemin peşinde koşuyor o zaman???

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Eğer Pcnet bu işi yapacağım diyorsa yapar. Bunu biz desteklesekte yapar desteklemesek te. Gazete ve dergi yazarlarını kullansa bu tr deki en etkili protesto olur.

Eğer pc net kampanyada bizi destekleyen siteler diye bir bölüm açsaydı bannerleri eklemek için yarışmayacakmıydık çok merak ettim.

askicin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pc.net bannerlerdeki linki kendi sitesine yolluyacağına telekom un sitesine yollasaydı bütün sitelerime bannerlerine kor buprotostoya sonuna kadar da destek verirdim ama gördüğüm kadarıyla pcnet ucuz şeyler yapıyo arkadasların genelinede katılıyorum reklam kokan hareket bunlar

Gookhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
arkadaşlar bence oraya logosunu koyarak kampanyanın ne kadar büyük olduğunu kanıtlıyor. Bilgisayarla uğraşanların evinde mutlaka vardır bu dergiden. Reklama ihitiyavı mı var bu sitenin. Vallah kampanyanın pcnet çıkarı için yapıldığını düşünen banner hazırlar istediği mesajı yazar istediği url'ye yönlendirir. Anlaşılan o ki fiyatları ucuz, hızını da hızlı buluyoruz. Tebkisiz kalmayalım arkadaşlar.

gurcan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
protesto bölümüne uygun değilmi bu ..

bencede tamamen reklam amaçlı yapmışlar..
öyle olsa pcnetin orda işi ne ..

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
işte bu bombaydı.. pardon ama peki google neden benim 100 tekil hitli sitemin peşinde koşuyor o zaman???

Otur biraz düşün anlarsın... düşünmeden konuşunca anlayamıyor insan galiba....

Bu kampanya maxcoder forumda yazacak başlık bulamadığı için yapılmadı. Canı sıkıldığı içinde yapılmadı. Onun keyfiyle de yapılmadı. Burda atıp tutması kolay. Sende biraz düşün Doğan Yayın Holding e ait bir web sitesinden yine Doğan Yayın holdingin en büyük iş ortaklarından birinin şirketine ait kuruma protesto yap ondan sonra gel burda çoluk çocuk işi Pr hesaplarını yap...

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
@Cycberturk sen yayınla bannerı sana engel olmuyoruz da bizi niye darlıyorsun:) yoksa pcnet adınamı çalışıyorsun

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
@Cycberturk sen yayınla bannerı sana engel olmuyoruz da bizi niye darlıyorsun:) yoksa pcnet adınamı çalışıyorsun

Eskiden çalışıyordum ama zoruma gidiyor burda reklam dediğiniz şey için maxcoder kaç haftadır uğraştı o çocuğun PR. hit hiçbirşey umrunda değil... O sitenin üstündeki 468*60 banner kısmına reklam vermek için can atan o kadar hosting satan, adsl satan insan var sırf reklam verenlerden biri insanları dolandırır diye siteye reklam almıyorlar asma sizin burda yazdıklarınız çok acımasız

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ben eski bir pcnet yazarıyım kimin ne olduğunu iyi tanıyorum:) sen üzülme

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Protesto olayı süper, reklam olayı iğrenç. protestoyu reklama alet etmişler. yazık olmuş, herkesin ekmek kapısı olmasa, bu durumdan istifade edecek uyanıklar olmasa, türk telekom adsl fiyatlarını düşürene kadar herkes sitesini normal yayına kapatıp full ekran protesto etse süper olur. bu türk telekomun bizi kerizlemesi, zorla dayatması acaip zoruma gidiyor,

sertacbjk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk telekom adsl fiyatlarını düşürene kadar herkes sitesini normal yayına kapatıp full ekran protesto etse süper olur. bu türk telekomun bizi kerizlemesi, zorla dayatması acaip zoruma gidiyor,

Katılıyorum böyle bi protesto olursa çok güzel olur!

jamalgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu baya zor bir olay ama sitenin girişine yazı koyabiliriz ve sonra index e yönlendiririz.Kabul eden arkadaşlar varsa başlatabiliriz.Ama çoğalmamız lazım birkaç kişiyle olmaz.Tıpkı pcnet in yaptığı gibi geniş birşey olmalı..

captainzap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pcnet in yaptığı şey birazda reklam amaçlı bu yüzden o bannerları kullanmam...
ayrıca telekomun bu protestolara cevap bile vereceğini sanmıyorum türk telekom bir devlet işletmesi değil... fiyatların indirilmesi yada indirilmemesi tamamen türk telekom şirketine bağlı... ve bunu yapacaklarını sanmıyorum iki yılda adam gibi bir indirim yapmayan telekomdan çok fazla değişiklik beklemeyin bence...

rezil bir durum türkiyede internet fakat durum bu kısa dönemde indirim beklemeyin bence bir yıl sonra belki 10 ytl indirim yada bağlantı hızı arttırımı yapılır.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Jamalgs Ben de Katılırım Kampanyaya Zaten Mp3 Sitesi Türk Telekom'un İlgi Alanına Giriyor Herhalde(Gerçi Hit Falan Yok) Bunun İçin Bir Thread Aç İstersen..Türk Telekoma Gelince Captainzapla Aynı Düşünceleri Taşıyorum..Ha İndirim Yaptı Diyelim Evinde Internet Olmayanlar Aşırı Bir Yüklenme Yaparsa O Zaman da Kopukluklar Gerçekleşebilir Sonra da Nette Arıza Olmasın Diye Protesto Yaparız :D Ama Öyle Bir Durum Gelişir mi Bilmiyorum Tahminim Bu..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5