İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Arkadaşlar Uyumayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T

TIP

Misafir
karşındakini bilde konuş lamer

30.000$ güvenlik sistemi varmış gülerler güldürme sen git lagaluga.com a takıl

D

demilationcoder

Misafir
TIP' Alıntı:
karşındakini bilde konuş lamer

30.000$ güvenlik sistemi varmış gülerler güldürme sen git lagaluga.com a takıl
Sen daha babanın belinden düşmeden once ben program yazıyordum. delli kanlı isen msn adresini seni dünyaya geldini 10000000 etmezsem o.... evladiyim....
Sen git lise ni bitir ordan sonra gel...

T

TasarımMania

Misafir
ama bu kadarı fazla dostum tamam anlatamamış olmanı anlıyorum da niye küfür ediyorsunki saygısızlık yapıyorsun bu forum herkesin...

D

demilationcoder

Misafir
bu terbiyesizin söylediklerine bakarmisin tahrik ediyor.

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Welcome to Welatparez.com - Genelkurmay ve Turk hekerlerinin korkulu ruyasi.."

Diyor ;)

N

nothing

Misafir
2005-04-01 - Degerli Welatparez'ler, 11 aydir devamli yayinini surdurdugumuz sitemizi ve forumunu kapatma karari aldik.. Forumu yarindan itibaren kapatmayi dusunuyoruz. Artik saldirilari kaldiramaz bir hale geldik. Daha detayli aciklama icin tiklayiniz....

böle yazıyor.. "demilationcoder" dostum bak sanırım gerçekten kendimizi büyütmekte haklıyız değilmi..

N

nothing

Misafir
ana sayfası duruyor sadece forum sayfasına yoğun saldırı olduğundan ve bunu artık kaldıramaz duruma geldiklerinden bahsediyorlar.. forum sayfalarını yarın kapatacaklarını açıklamışlar

W

www_sozluk_net

Misafir
abicim siz okumaya başladıgınız şeyi sonuna kadar okusanaza ya :)

en sondada 1 Nisan diyor adamlar :)

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
:)
adamlar resmen kafa yapıyor bizim hekerlar la. Keşke zamanında başladığım bu işe devam etseydim. ilk defa heking konusunda pişmanlık yaşadım

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
arkadaş adama bu kadar yüklenmeyin.
bu işten para kazanıyor. bu site sizin olsaydı ve kendinizce tehlike gördüğünüz böle bi olaya izin verirmiydiniz.

bunu idda eden kişiler kendi sitelerinde kendilerini hedef göstersinler görelim.

T

TasarımMania

Misafir
Bu durumda herkes birbirine destek olmalı "bir bayrakta sen yak" yazan bi sitenin savunmasını düşünmek bence çok yanlış. biraz duyarlı olmakta fayda var bu konularda. bu vatan hepimizin...

W

www_sozluk_net

Misafir
disconnect' Alıntı:
arkadaş adama bu kadar yüklenmeyin.
bu işten para kazanıyor..
buraya kadar +1

disconnect' Alıntı:
bu site sizin olsaydı ve kendinizce tehlike gördüğünüz böle bi olaya izin verirmiydiniz.

bunu idda eden kişiler kendi sitelerinde kendilerini hedef göstersinler görelim.
buradan sonra -1

W

www_sozluk_net

Misafir
TasarımMania' Alıntı:
Bu durumda herkes birbirine destek olmalı "bir bayrakta sen yak" yazan bi sitenin savunmasını düşünmek bence çok yanlış. biraz duyarlı olmakta fayda var bu konularda. bu vatan hepimizin...

aslında haklısın duyarlı olmak lazım ama biz duyarlı olmuyoruz. welatparez'de bir yerde okumuştum. adamların zaten istedigi bizi kızdırıp birbirimize düşürmek. yani o yuzden duyarlı olalım ama boyle konuşup kendimizi sinirlendirerek deil. daha gerçekçi yaklaşarak, dialog ile, kendimizi göstererek.

ne biliyim sonuçta bir çok türküm diyen insan var ama..

neyse büyümesin :)

alevli olmamak, düşünerek, yapıcı ve real çözümler üretmek lazım gibi geliyor bana :)

neyse siyaset meydanında deilim :) olmakta istemezdim :)

T

TasarımMania

Misafir
ewet bu kadar adam saatlerdir tek bir adama laf yetiştiriyoruz aslında. Ama kendi aramızda tartışmaya giriyoruz toplayalım ya artık kendimizi. Bu tek kişinin bizi birbirimize düşürmesine izin vermeyelim ve forumun tadını kaçırmayalım yapmamız gereken bence budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5