İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster dayanışma ve yardımlaşma projesi

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Cok ileri boyutta bir oneri verebilirim size.
Webmasterlar arasi bir fon olusturulabilir, bu fona fikir ve web sitesi sahipleri basvuruda bulunur. Ileri duzey webmasterlarin oylamasi ile en iyi fikir veya web sitesine destek saglanir. Mini etohum :)

Tabi bu devasal ve zor gibi gorunuyor, ama oyle 100 tl veya logo yardimiyla kimsenin dramatik bir ilerleme kaydedecegini sanmiyorum sistemde.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Kusura bakmayın ama gerçekten anlam veremedim bu projeye.

Kumbara alın günde 1TL atın, 3 ay 10 gün sonra 100TL paranız hazır ;)

Altın günü fikrinden yola çıkmışsınız ama ayda 100TL toplicaz diyorsunuz.

Bir altın gününde farzedin 20 kişi var herkes çeyrek veriyor olsun, çeyrek altın 120TL desek ortaya çıkan para 2400TL ve bu gerçekten iyi bir para.

İyiniyetli bir proje sayın Lanet, ama 100TL ile ne kadar yol alabilir ki bir site?

Herkes ayda 120TL versin deseniz bu sefer kaç kişi katılacak?

Altın günününde bir konsepti var en azından, insanlar toplanır pasta,kek,börek yenir, sohbet edilir, altında işin adeti gibi bişeydir.

Keşke imkan olsada ayda bir kez forum buluşması yapsak, Hatay'dan künefede getiririm size ama onuda anca yılda bir kez yapabiliriz. Hadi Ankara yada İstanbul'da buluşma düzenlense atlar geliriz :)

Benim şahsi görüşüm her ay 3-5 lira bir köşeye atsın herkes, 100TL oluncada harcamaya başlayın, onlada gelir forumdaki arkadaştan logo alırsınız zaten.

Hem riske girmeyin (Ki 100tl için sahtekarlık yapcak, karaktersiz arkadaş yoktur zaten aramızda...) hemde hesaba havale, eft vs. gibi uygulamalar ile bankalara komisyon vermiş olmayın. Paypal'da artık para gönderme işlemlerini kredi kartı hesabı üzerinden gerçekleştireceği için artık paypal ile para gönderirkende komisyon isteyebilirler belki.

endream

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Güzel sistem olabilir. Ancak bu ücretle host logo haricinde neler yapılabilir mesela?

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
10 veya 20 kişi belirleyelim her hafta çekilişle birini seçelim ve hesabına hepimiz 10 tl atalım .

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
vakif.iyinet.com kurulup donate sistemi yapılır. Gönüllü insanlar para yollar. Proje bölümü olur projemizi sunarız. Proje için gerek para yazılır. İyinet bir kısmını öder.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Hayir bakin arkadaslar, benim postumda verdigim 100 tl örnekti.
Boyle bir projenin ilk 3 ayi belki cok iyi olmaz ama 3 ay basarili olduktan sonra katilan kisi sayisi elbet artar, 250 300 belki de 500 gibi inanilmaz rakamlara da ulasabiliriz.

Ayrica 100 tl ile cogu sey yapilabilir zaten. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5