İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Formunda Calısacak Deneyimli Kardeşler Ariyorum.

KabusTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Formumuza İlgisini Esirgemeyen ve Gönül vererek Bizimle Birlikte Forum Sitemizin Daha İyi Yerlere Gelemesinde Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Arıyoruz.

Moderatör Olan Arkadaşların Yetkileri Sonradan Kısıtlanmayacak Rütbe Artişi Yapılacak Ama Düşme Söz Konusu Degil. Acıkcası Forumda Çalışan Degil Bizimle Beraber Güzel Bir Bilgi Forumu Oluşturmak Topluluk Sabitlemek İçin Yardımcı Olacak Dost Arıyoruz.

Moderatör Olacak Arkadaşların Uyması Gereken Bazı Kurallar ;

1. Moderatörler Elinden Geldıgınce Sık sık Siteye Girmeli Ve Site İçinde Aktif Olarak Bulunmalı, Kendisine Verilen Görevleri Yerine Getirmelidir.
  2. Moderatörler Her Zaman Yöneticilere, Kullanıcılara Ve Diğer Moderatörlere Karşı Saygılı Davranmak Zorundadır. Üyeleri Rencide Edici Kelimeler Kullanmamalıdırlar.
  3. Moderatörler , Bulundukları Bölümün Ve Özellikle De Sitenin İyiliğinden Sorumludur.
  4. Moderatörler Bulundukları Bölümde Yazılanları Açılan Konuları Takip Etmeli Düzeltilmesi Gereken Linkleri Veya Eklenmiş Fotoları Düzenlemeli, Gayri Ahlaki Bir Şey Gördüklerinde Kendileri Müdahale Edebiliyorlarsa Etmeliler Edemiyorlarsa Bir Üst Yöneticiye Durumu İletmelidirler.
  5. Moderatörlerin Görevleri sadece foruma girip çıkmak değildir, günlük eklenen konuları takip etmek,foruma uygun olmayan konuları silmelidir.

6. Moderatörler Müdahalede Zorluk Çektikleri Konularda Diğer Moderatörlerden Veya Bir Üst Yöneticilerden Yardım İsteyebilirler.

Başvurularınız için bana özel mesaj ile ulaşabilirsiniz... ( PM Gönderildi ) Olarak Konu Altına Belirtiniz.

Not : Arkadaşlar Forumda Konu Açmayacaklar Boşuna PM atmasinlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5