İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster forum için Kategorisinde bilgili veya araştırmacı arkadaşlar

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Merhabalar
Kategorisinde (domain, hosting, grafik vs gibi fakat tüm kategoriler.) bilgili veya az bilgiye sahip araştırmacı arkadaşları projemizde yer almaya davet ediyorum.

Forum sistemi ve SEO : vBulletin ve vBSEO kullanılmaktadır.

Forum ile ilgili çalışmalar sürerken bir yandan da forum yönetim ekibini oluşturmaya karar verdik.

Forum açılışından itibaren sadece davetiyeli üyeliğe izin verecektir. Hiç bir şekilde birisi tarafından davet edilmeyen kişiler üye olamayacaklardır. Az ama öz olmak herkes için özgün ve kaliteli bilgi demektir.

Bu forum projelerinde gelişim ve bilgi alışverişi oranlarına göre Webmaster arkadaşlara, Web tasarım konusunda kendisini geliştirmek isteyenlere Nacizane hediyeler hedefliyoruz.

Program lisansları basta olmak üzere, Bilgisayar, bilgisayar parçaları, monitor, Kitaplar vs gibi şeyler tabii ki bunlar şimdilik hedefte bekleyenler olması için zaman alacak olan şeylerde olsa yapılacaktır.

Konuya dönmek gerekirse Her kategori için yönetici dememek daha doğru olur aslında editör arıyoruz. Görevi sadece konu kilitlemek, kişi banlamak değil aynı zamanda mümkün olduğunca yazan kişilere destek olmak olan kişiler arıyoruz.

Konudan ve pmden iletişim kurabilirsiniz.
İyi çalışmalar diliyorum.

• Like
Reactions: Eif

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Domain güzelmiş. Başarılar diliyorum :)

• Like
Reactions: eFe

lbrk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
pm den ulaşırsanız görüşelim

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
pm ıle ulasırsanız sıze yardımcı olmaya calısırım

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Grafikerlik alanında bilgim vardır.Birde Wordpress işte biraz miraz var birşeyler.Sitelerimi inceleyebilirsiniz.Bu proje içinde yer almayı isterim.

1sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
toplist, smf, wordpress, ve bircok alanda yardımcı olabılırım

eFe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
Google`da iyi yerlere gelmeye kısa zamanda başladık domain pr3 olduğu ve daha öncede webmaster kategorisinde kullanıldığı için iyi bir durumda cok iyi de diyebilirim :)
Analiz edilerek görülebilir.

Üyelikler sadece davetiye ile baştan itibaren boyle olmaktadır sonuna kadar üye olan kullanıcılar hakkında da kısa bilgiler toplayarak Sadece yoneticilerin göreceği bir yerde konu halinde acıyoruz. Bir sorun olduğunda en iyi şekilde yardımcı olabilmek adına.

Çalışma arkadaşları arayışımız sürüyor herkes için umarım hayırlı olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5