İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster’ın Hayat Döngüsü

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Ben hiçbir şekilde WEBMASTER'ım demedim,hala 11 yaşımda olmadığıma inanıyorsunuzdur sizin düşünceniz karşı gelemem ama en yakın zamanda bir video çekeceğim aslında 11 değil 12'yim ama forum 11 gösteriyor :S Neyse video çekip 11/12 yaşındayım diye sesleneceğim. Webmaster olmak için 20-25 yaşında olma zorunluluğunu hiçbir zaman görmedim,eğer biryerlerde yazıyor ise bana gösterin bende hiç sesimi çıkarmam kendi çapımda webmaster olmaya çalışırım.
Ben webmaster olmayabilirim ama webmaster adayı olduğumu söyleyebilirim,çünkü araştırdım ve sonuç bana uydu yani aday olduğuma uydu.
Kesinlikle birgün 11/12 yaşında olduğumu bütün konuşmaların bana ait olduğunu kanıtlayacağım!
Evet konuşmalarım baya üstün gösteriyor fakat geçen seneki yazılarıma,konuşmalarıma baksanız 12 olduğuma inanırdınız belki ama büyüklerle olunca yazılarım,düşüncelerim değişti. Kimseye kendimi iyi göstermeye çalışmıyorum,zamanı gelir isyan ederim zamanı gelir terbiyemi korurum!
Bu makaledede kendi sıkıntılarımı değil evet bazı yerlerde kendi sıkıntılarım olabilir ama daha çok etrafımdaki görüşleri birleştirerek yazdım. Ne Olursa Olsun Ben Birşeyler Öğrenmeye Devam Edeceğim!
Konunun sapmamasını rica ediyorum.
Hepinizin görüşleri içinde teşekkür ediyorum.
Bkz

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Nurçin pm attım. Artı bu şekilde tartışmalara katılıp moralini bozmanı istemiyorum. Kendine iyi bak ablası.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Ben hiçbir şekilde WEBMASTER'ım demedim.

Ben webmaster olmayabilirim ama webmaster adayı olduğumu söyleyebilirim,çünkü araştırdım ve sonuç bana uydu yani aday olduğuma uydu.

11 yaşlarında olduğun yazılarının hitap dilinden belli oluyor zaten, yaşını buradan anlayabiliyorum. Ama benim demek istediğimi sen sonradan demişsin zaten. Sen, kendinin henüz webmaster olmadığını bildiğin halde gelip de buraya webmastermışcasına webmasterların yaşadığı zorlukları yazmamalısın.

Yani bu makalende samimi değilsin. Siyasi oy toplamaya çalışan birinin politika üzerine konuşup da politikadan aslında anlamaması gibi. Ya da bir kitabın özetini okudu diye başkalarına kitabın nasıl olduğunu anlatmaya başlayan insanlar gibi. Yapmacık duruyor şahsen. Söylemek istediğim de bu. :)

Büyük insanların vakit geçirdiği ortamlarda vakit geçirmen senin yararına olan bir şey olsa da, henüz ergenliğin başlarında olan biri için bu farklı olabiliyor. Yani büyükleri taklit edersin, onlara benzemezsin.

Sana burda "yazın çok güzel, harikasın" diyen insanlar da sana fayda sağlamaz. Şöyle bir örnek vereyim; bir çocuk ilk kez ördek takliti yaptığında birkaç kişi "aa ne kadar güzel ördek takliti yapıyosun" derse ve çocuk bu şekilde ilgi gördüğünü farkederse, sürekli ördek takliti yapmaya devam eder yerli yersiz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bende insanmadım 11 e .Bence sen 17 yaşında erkeksin.Aha yazdım bak buraya:D

Şöleee bi aklımdan geçirdim karşı cinsi de ne alaka dedim bi an...

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Öncelikle yazını çok begendim :) Ögrenci grubuna giriyorum :D

Yaşına takanları sorun etmemeni tavsiye ederim.

İyi forumlar

Vbdestabe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Üst seviyede zeka sahibi biri olabilir.
Yok değilse bir gün ortaya çıkar.

zazagame

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Öncelikle tebrikler,çok güzel bir makale olmuş.Onun dışında Öğrenci Webmaster :(

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

Benim kastım forum, ülkemiz ve biz. Yurtdışı ile ülkemizi kıyaslamak bile hata kısmen. :) Yoksa 12 yaşında NASA'ya katılmış uzay bilimci olanlar da var. :)

Tabii, bu dediklerim anlayana. Masal tadında yazılmış makaleden yola çıkarak deha olduğunu söyleyenler görmezden gelmeli. :)

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
İlla ki şirketlerde bi yerlere gelmiş olmak gerekmiyor ben bunu kastetmedim. Kimsenin zekasini bir makaleden çikaramayiz ki kardeşimizin makalesi yanliş mi sizce? Bence pek çok doğru içeriyor.

Bu makaleyi yazarken tecrübelerine güvenmediğini zaten söyleyebiliriz, onun için yillanmak ve bazi şeyleri görmek gerekir ama bu arkadaşimiz gördüklerini güzel bi şekilde bize aktarmiş ve düzenlemiş.

Buna bu kadar tepki verilmesine karşin o postu attim sadece. Biraz daha destek olmaya çalişalim küçük kardeşimize bişey kaybetmeyiz nasil olsa :)

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
herşey hikaye önemli olan işçilik ve tecrübe, tecrübe de yaşla orantılı mı orası ayrı konuşulur şahsen

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
İlla ki şirketlerde bi yerlere gelmiş olmak gerekmiyor ben bunu kastetmedim. Kimsenin zekasini bir makaleden çikaramayiz ki kardeşimizin makalesi yanliş mi sizce? Bence pek çok doğru içeriyor.

Bu makaleyi yazarken tecrübelerine güvenmediğini zaten söyleyebiliriz, onun için yillanmak ve bazi şeyleri görmek gerekir ama bu arkadaşimiz gördüklerini güzel bi şekilde bize aktarmiş ve düzenlemiş.

Buna bu kadar tepki verilmesine karşin o postu attim sadece. Biraz daha destek olmaya çalişalim küçük kardeşimize bişey kaybetmeyiz nasil olsa :)

Küçük olduğunu bilmiyoruz latent bizde onu tartışıyoruz.Çoook küçüğüm diyen büyük çoookk büyüğüm diyen küçük gördük çünkü:hmmm:

hemato

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bende öğrenciyim fakat o yazılardaki benle uyuşmuyor. Bendeki öncelik okulumda.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

Tabii ki öyle. Fakat Nurçin'i sizlere göre daha fazla tanıyorum(diğer forumlardan). Bu yüzden emin bir dille konuşuyorum. Ayrıca küçüklere destek olmamız gerektiğinin farkındayım ve kendisine WordPress konusunda destek veriyorum zaten. :)

Benim söylemek istediğim şey Nurçin gerçek bir webmaster olmadığı için, webmasterlığın zorluğu üzerine yazdığı makalenin yapmacık göründüğü. Yoksa makalenin kötü olduğunu söylemiyorum; bana yapmacık(samimiyetten uzak) geldiğini söylüyorum.

karabov

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yıl olmuş 2011, kendine hala "ben webmaster'ım" diyen kişiler varsa o kişi bir amatördür.

Ekleme: yazık yani bi çok insan kendini hazır kodları editleyip kullanarak tatmin ediyor, en fazla 100 hitli sitelerle sanki birşeymişcesine uğraşıyor, bunların tek nedeni de o asosyal kişiliklerinin evde bilgisayara kapanıp dışarda bulamadığı mutluluğu burda aramak, bu tür işlerle uğraşıp gerçekten bir şey yaptığını sanmak gerçekten çok yazık...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5