İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Kit's 2013 - v2 [Yayında]

• Konbuyu başlatan vBasic
  • Başlangıç tarihi
V

vBasic

Misafir
Merhaba arkadaşlar yeni bir yazılımla tekrar sizleyim. Bu sefer sadece olan Wordpress Botunu biraz daha geliştirdim programı çeşitlendirdim ve sizlere sunuyorum.

Hemen anlatıma geçelim:

17949031.jpg

• Basit Meta Tags oluşturucu 3 farklı dilde hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.
  • Programın içine mini Alexa Rank düşürücü ekledim dileyenler kullanabilir, 30 Saniye ile birlikte çoğul hit sağlar.
  • Direk bağlantıdan dosya indirebileceğiniz bir bölüm mevcut. (Rapids, turbobit vs. sitelerden indiremezsiniz.)

10722074.jpg

• WM Kit's 2013'ün içinde sizlerin en çok kullandığı alanlardan biri olan FTP kontrol yeri mevcuttur.
  • İlerleyen zamanlarda burayı güncelleyeceğim :)
34828824.jpg

• Ve backlink kasıcı programınız WMKit's Wordpress Yorum Botu.
[ Yeni Özellikler ]

97047636.jpg

• Sizler için hazırlanmış özel mini web browser hazırladım, Internet Explorer tabanlı değildir hızı ve kaliteyi fark edeceksiniz :D

11511439.jpg

• Web sitenize whois backlink başta olmak üzere binlerce ücretsiz backlink alacabileceğiniz siteler.
  • Siteler binlerce değil kayıt ettiği siteler binlercedir.

Not: WM Kit's ikinci versiyonudur, olumlu yorumlar üzerine geliştirmeye devam ediyorum.
Not2: Eğer programa eklenmesini istediğiniz birşeyler varsa burdan yorum olarak belirtebilirsiniz.
Not3: Programa giriş yaparken giriş koduna "Kodlabs.org" yazarak girebilirsiniz. (Büyük - küçük harf duyarlıdır.)
Not4: Program açılırken pop-up açılmakta bu kendim adına değil freebacklink sitesinindir.
Not5: Güncelleme paketleri için bizi takip edin :)

EDİT - YENİ SÜRÜM İNDİRİN!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5