İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Kit's 2013 - v3 [Final]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
V

vBasic

Misafir

Merhaba arkadaşlar, WM Kits'in final versiyonunu sunuyorum fazlada uzatmak istemedim çünkü tahmin ettiğim ilgiyi görmedi :) Son versiyonda oluşan bugları giderdim gereksiz açılan popupları deaktif edildi.

Webmaster Kit's Kullanımı:

36403371.jpg

Programımızın ilk açılış ekranında sizi olası bir menü karşılamakta. Bu menüde basit siteler için meta tags oluşturabilirsiniz. Ayrıyetten Alexa sırasına önem veren arkadaşlar Alexa sıra düşürücü kullanabilir. Direk dosya indirme için hızlandırıcı bir mini downloader programıda mevcut. Ancak downloader rapidshare, depositfiles... gibi sitelerden dosya indirmez uzantının direk olması gerekir.

94109256.jpg

Basit ama hızlı bir FTP kontrol programı mevcut. Hızlı işlem yapabilme özelliğine sahip. Program Webmaster karma içeriği olduğu için fazla abartmadım program ağır çalışmasın diye. Basit bir şekilde hazırlandı ama işinizi göreceğine eminim :)

61031740.jpg

Wordpress Yorum Gönderici, sitelerinize backlink kasmak istiyorsanız kullanmanız gereken bir içerik.WMKit's in en önemli parçası diyebilirim. İndirdiğiniz klasörün içinde bulunan "wordpress.txt" dosyasının içine blog listenizi kopyalamanız yeterli gerekli alanları doldurup arkanıza yaslanabilirsiniz. Anlık olarak yorum atılan siteyi görebilir ve toplamda sorunsuz olarak yorum atılan siteleri görebilirsiniz.

69800558.jpg

Mini tarayıcı işleriniz yapılırken gezinebilmeniz için oluşturuldu. Internet Explorer tabanlı değildir hızı fark edeceksiniz :) Arama kutusu GoogleTR'de arama yapmaktadır.

99216489.jpg

Otomatik olarak backlink alabileceğiniz ve ping gönderebileceğiniz bir bölüm. Genel olarak siteler size whois backlink vermektedir. Pingleme ise google üzerinden olmaktadır.

93733997.jpg

Tüm işlerinizi program hallediyor ve yapacak birşey bulamıyormusunuz o zaman eğlence bölümünden televizyon izleyebilir veya radyo dinleyebilirsiniz. Tüm kanallar sorunsuz olarak çalışmaktadır iyi seyirler dilerim :)

Evet arkadaşlar WM Kit's tanıtımının ve sürümünün sonuna geldik. Umarım şu zamana kadar işinizi görmüştür hepinize kolay gelsin.

WM Kit's v3 İndir
Virüs Taraması

Not: Hata alan arkadaşlar "Hata Alanlar" klasöründe ki dosyaları kursunlar.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
hektool.JX ve Win32.VB.ael var içinde
açıklama bekliyorum

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
ben programın legal olduğunu düşünmüyorum, kusura bakmayın konu sonlandırıldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5