İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Kits - Standart & Gold Sürüm Yayınlandı

V

vBasic

Misafir
Webmaster Kits Giriş, Kayıt ve Kredi Yükleme:
kqgs.png

Webmaster Kits Tanıtım:
fi27.png

WM Kits ve Asistanı:
9mb.png

Yazılım biraz farklı dallar içerdiği için karıştırılabilir veya zorlanılabilir diye düşündüm. Bunun sizlere yardımcı bir asistan sunuyorum ve programın her adımını, nasıl kullanılacağını sizlere anlatıyor. Ekstra olarak ta bu sefer ki yazılımım sesli hale getirdim. Yani hoş geldiniz, mail gönderimi başarılı... gibi uyarılar veriyor.

Alexa Bölümü: Geçmiş Alexa yazılımlarıma göre daha kaliteli ve oturaklı bir şekilde sizlere sunuyorum. Kendi oluşturduğunuz proxy listesi ile sitenizi Alexa'da hızla düşürebileceksiniz. Her 30 saniyede kullandığınız proxy sayesinde 24 farklı ziyaretçi gönderecektir. Bunun yanı sıra sisteme sitenizin anlık olarak Alex'a da ki sırasını görebilirsiniz.

Kişisel Bölge

kmvk.png

Bu bölgede Mail gönderme, Toplu mail gönderme, Şifre oluşturma ve Belirtilen sitenin kaynak dosyasını alma işlemleri mevcut.
Mail Göndermek: Kişisel olarak program üzerinden hızlı bir şekilde karşıda ki kişiye mail göndere bilirsiniz. Maili gönderebilmek için GMail hesabı şart.
Toplu Mail Göndermek: Listeye eklenen tüm kullanıcılara hızlı bir şekilde mail göndermektedir. Standart sürümde bu işlemi toplamda 3 sefer yapabilmektesiniz. Devamında ise her gönderilen mailden sonra güvenlik kodu isteyecektir (Spam oluşumunu önlemek). Altın paket sahibi iseniz bu servisi sınırsız kullanabilirsiniz.
Kaynak Dosyası Alma: Belirtilen bir sitenin içerisinde ki dosyaları almaya yarıyor. Uzantısını belirlediğiniz (.html - .gif - .swf - .php ...) her dosyayı hızlı bir şekilde belirtilen klasöre kaydeder.
Şifre Oluşturucu: Belirlediğiniz uzunlukta, belirlediğiniz harf ve sayıda size otomatik olarak güçlü bir şifre oluşturur.

WM Kits FTP:

spfq.png

Benzerlerine nazaran çok hızlı çalışma göstermektedir. Bunun nedeni ise programı grafikle boğmadım ve çalışmasını zorlaştırmadım
smile.gif
Hızlı bir şekilde dosya aktarabilir veya çekebilirsiniz. Hızı gerçekten fark edeceksiniz.

WM Tarayıcı (Browser):

ru3e.png

WM Kits Browser sizi yanıltmasın İnternet Explorer alt yapısıyla hiç bir alakası yok. Zaten Standart sürümde test edeceksiniz ve hızı, kalitesini sizde fark edeceksiniz. Ayrıyetten ana sayfasını siz ayarlıyorsunuz. Google arama kutusu eklentiside var
smile.gif

Ayarlar ve Diğer:

jcb.png

Şuan olarak bu bölümde Direkt dosya indirme, Destek Bölümü, Ayarlarınız ve Wordpress yorum gönderici mevcut. Gördüğünüz gibi son bir alanımız kaldı.

Yorum Gönderici: Listede ki Wordpress sitelere otomatik olarak belirlediğiniz yorumu göndermektedir. Buda webmasterlara ekstra olarak backlink sağlamaktadır.
Direkt Dosya İndirme: Bu bölümde direk URLleri çok hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Aylık Gelir Hesaplama: Bu bölümde ise sitenizin aylık gelir ve giderini kayıt altında tutarak hedeflerinize bir yön verebilirsiniz.
İletişim: Bu bölümde bana destek talebinde buluna bilir veya ödeme bildirimi gönderebilirsiniz. Sonuna kişisel mail adresinizi yazmayı unutmayın.

Şimdi Sıra WM Kits Girişi ve Kullanım: Girişler üyelik sistemlidir. Her kullanıcıya 3 Günlük Standart paket hediye edilmektedir.
Altın Pakete Geçiş: Altın paket ücretli alınabilecektir. Veya kodlabs[.]org adresinde Gümüş, Altın üye iseniz Altın paketi kodu kazanabilirsiniz. Gümüş üyeler 15 gün, Altın üyeler 30 günlük altın paketi kodu kazırlar.

Paket Fiyatları Şu Şekildedir: [ 15 Gün - 3 TL ] ~ [ 30 Gün - 5 TL ]
epaf.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5