İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster olmak ister misin ?

nettepara

0
İyinet Üyesi
Katılım
25 Aralık 2011
Mesajlar
30
Reaction score
0
''WebMaster Pro'' ise sıfırdan başlayarak birkaç adımda ve 3-4 saat gibi kısa bir zamanda profesyonel,harika görünümlü ve seo uyumlu web siteler yapmak isteyen kişiler için özel olarak hazırlanmış, adım adım anlatımlı HD kalite videolardan oluşan,klavuz niteliğinde Video eğitim setidir..

Nasıl ve ne kadar kaliteli Siteler kurabileceğinizi görmek için ''Site Örnekleri'' sayfasına,WebMaster Pro ile sitenin nasıl kurulduğunu görmek için ise ''Adımlar'' sekmesine göz atınız.

''WebMaster Pro'' ayrıca site kurmaya geçmeden önce sizlere sıfırdan bilgi veren 1 adet klavuz e-kitap,ve adım adım anlatımla site kurmayı öğreten ister indirebileceğiniz,ister indirmeden online olarak izleyebileceğiniz tam 20 adet video'dan oluşmaktadır.

''WebMaster Pro'' yalnızca bir video eğitim seti değildir!Örneğin klasik eğitim setlerinde,size parçalar verilir ve sizin bu parçaları birleştirmeniz gerekir.Webmaster Pro ise sıfırdan adım adım bir anlatım sunar,daha önce hiçbir tecrübenizin olmasına kesinlikle gerek olmayıp,bilgisayarınızı açıp kapatacak kadar bilgiyle bile kendi sitenizi rahatlıkla oluşturabilirsiniz,çünkü;

Webmaster Pro ile site kurmak için tek yapmanız gereken videolardaki adımları takip edip,size anlatılanların aynısını yapmaktır,Bunu yapabilir misiniz? İşte Webmaster Pro ile profesyonel siteler kurmak bu kadar basittir..
http://www.nette-para-kazanma.com/haber/haberdetay/127-Webmaster-Pro-ile-Site-Yapmak.html
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst