İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster tools & Adsense

tRiumph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Bütün sitelerim tek bir mail üzerinde bulunmaktadır. Aynı zamanda elimde bir tane film izleme sitesi var, bu siteyi cesaret edipte bir türlü webmaster tools'a eklemeyemedim.

Adsense hesabım benim için çok önemli, eğer ben bu film sitesini webmaster tools'a eklersem hesap banlama gibi birşey olur mu ? Webmaster tools & adsense ne alaka diyeceksiniz ancak aynı mail üzerinde olduğu için bütün hesaplar, beni düşünmeye sevk etti.

Eğer bu konuda bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. İyi forumlar

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Webmaster tools ile adsense'in bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta webmaster toolsa siteni kaydedince google'ın da işine gelecek. Site haritasına ulaşbileceği linki bilecek, sitenin diğer bilgilerini daha kolay alabilecek vs vs

Adsense hesabını sadece adsense kodu koyduğun site etkiler. Ama tamamen kendi görüşümdür. Diğer arkadaşlarda yorum yaparlarsa daha iyi bir fikir alış-verişi gerçekleşebilir.

BarışBey

1
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
51
Mantıken düşünürsek ikisi de farklı şeyler.Adsense ye eklersen siten reklam açısından falan uygunmu diye bakar yani genel anlamda siteni nereye eklersen o sistem o amaca uygunmu diye bakar diye düşünüyorum.

tRiumph

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Bu zamana kadar aldığım yorumlar gösteriyor ki herhangi bir zararı olmayacak, ancak yinede farklı düşünen birileri varsa onlardanda yorum bekliyorum..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5