İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster Tools' da Anında Ön İzleme Bölümü

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Arkadaşlar Webmaster Tools' u takip edenler için söylüyorum. Şuan itibari ile fark ettim. Webmaster Tools' a girdiğimizde sol tarafta Labaratuvar Bölümü var. Yani sol menüdeki en alt başlığın içine yeni bir özellik eklemişler. Anında Ön izleme bölümü eklenmiş. Ben her gün bakıyorum Webmaster Tools' a ama herhalde yeni bir eklenti daha önce fark edenler varsa belirtsinler lütfen.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Demekki yeni birşey anladım teşekkürler bilgi için. Yeni farkedince sorayım dedim. Herkese hayırlı olsun

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Teşekkür ederim düşünceleriniz için. Sıkıcı bulmuyorum bir de sürekli günlük kontrollerim var takip ettiğim yerler var bunlara bakarken denk geliyor dikkat ediyorum. Ve tabiki paylaşmak istiyorum. Paylaşırken de detaylarını öğrenmek istiyorum. Ayrıca yeni mi değil mi diye bir de soruyorum olurya gözümden kaçar çok sonra görmüşümdür diye sizlere soruyorum sonra konuları açıyorum veya emin olduklarımı da direkt açıyorum. Bu arada vermiş olduğunuz linkteki makalede harika olmuş elinize sağlık

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Oturum aç sütunlar kısmından tbm ye tık at.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Oturum aç sütunlar kısmından tbm ye tık at.

Bundan yaklaşık 1 hafta önce herhangi bir oturum açmadan sütunlarda tbm opsiyonu çalışıyordu. 1 haftadır tbm sütunu bir opsiyon olarak bulunmuyor.

Oturum aç derken Adwords hesabı ile oturum açmaktan mı bahsediyorsun? ( Not: adwors hesabım yok. eğer yeni denediysen ve adwords hesabı varken tbm sütunu işlev görüyorsa ben de adwords hesabı açayım olmadı )

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Bundan yaklaşık 1 hafta önce herhangi bir oturum açmadan sütunlarda tbm opsiyonu çalışıyordu. 1 haftadır tbm sütunu bir opsiyon olarak bulunmuyor.

Oturum aç derken Adwords hesabı ile oturum açmaktan mı bahsediyorsun? ( Not: adwors hesabım yok. eğer yeni denediysen ve adwords hesabı varken tbm sütunu işlev görüyorsa ben de adwords hesabı açayım olmadı )

Az önce baktım. Adwords'tan oturum açınca oluyor hrunymaz.

ingilizce siteler için ayrıca spyfu yu kullanabilirsin.

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Teşekkürler Eif. Bir adwords hesabı açmalı demek.

Karar verdiklerim için sağlamayı semrush ile yapıyorum. spyfu denememiştim. Ona da bir göz atayım.
Edit: spyfu denemişim :) semrush daha iyi geliyor bana.

ozgurruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
32
Burada farettiğim ikinci şey ise. Mesela sitenizin bir bölümünün ön izlemesini yapacaksınız diyelim. Yaptıktan sonra aşağıda hatalarla ilgili bölüm çıkıyor hatta şu şekilde yazıyor.

Kaynaklar Getirilirken 24 Hata Oluştu

Ekleme: bu arada ön izleme yaptığınız bölüme resmen google botu geliyor. Bunu sürekli yapmak her hangi bir bölüm için ön plana çıkarma hareketi olabilir mi ? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5