İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmaster tools da DNS Sorunu Anlayan?

Goldman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar öncelikle s.a. örnek asitem.com buna googlede bakıyorum info:asitem.com diye bsite.com olarak infoda çıkan site site kapalıydı 1 aydır 4 gün önce aktif ettim bsiteyi yansıtcak hiçbirşey yok ama infoda çıkan bsite.com google webmasters de ise erişelimiyor hatasında DNS Sorunu olarak gosteriyor asite.com u 1ay kapalı kaldıgı sureçte oldugunu varsayarsak 4 gündür site açık içerik eklenip pingleniyor suana kadar düzelmesi gerekmezmiydi?

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
asitem.com u bsite.com a yönlendirdiğin için info da bsite olarak görünüyor siteyi tekrar gönderirsen indexlenmesi ve düzelmesi lazım siteyi pm ile gönder bakayım

Goldman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
asitem.com u bsitem.com a hiç yonlendirmedim sadece aynı makinedeydi ikiside sonra bsitem.com u sattım asitem 1 ay kadar kapalıydı 4 gun once aktif ettim info bsitem gorunuyor site adını pm attım size xclever

Goldman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar 6. gün bugun asite.com aktif edeli ama info:asite.com baktıgımde bsite.com olarak gorunmeye devam etmekte info değişmiyor 6 gündür sebebi nedir bilen varmı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5