İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Webmaster ve site sahiplerine kolay kazanç yöntemi

ADSLTURK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar; Zahmet edip bu yazıya tıklayarak konuyu okumaya başlayan webmaster arkadaşlarıma, webmaster adaylarına ve ziyaretçilerimize teşekkür ediyorum.

Öncelikle kendimden bahsetmek isterim, aşağıda tanıtımını yapacağım firmada kurumsal yönetici olarak işe alındım yeni projeler hazırlamak üzere yeni görevime başlamış oldum.

Bende sizler gibi internet üzerinden siteler kurarak hep paralar kazanmayı hedefleyen ama bunu bir türlü başaramamış biri olarak hayatımı sürdürecek yeni bir iş kapısı aralayarak görevime devam ediyorum.

Bu konuyu sizlere çok açık ve net cümleler kurarak hazırlayacağım ve sizden de net cevaplar alarak projelere yön vereceğim. O yüzden lütfen cevap vermeden geçmeyin doğru yada yanlış, iyi yada kötü her cevap önem arz etmektedir.

Şuan çalışmakta olduğum firma geniş bir bayi altyapısına sahip Türkiye’nin her yerinde Adsl, Fiber internet yeni açılış ve internet değiştirme (CHURN) işlemleri yapan Turknet, Ttnet, Dsmart, Digiturk, Doping, Uydunet, Vodafone Net, Superonline tüm firmaların bu işlemlerini gerçekleştirme yetkisine sahip aylık kendi web sitesi üzerinden ortalama vereceğim 2700 adet bayi kanalından ise 600 adet başvuru alan bir firmadır. Bu proje ile aylık online 2700 adet başvuru talebini 10.000 adet hedeflemekteyiz.

Google adwords reklamlarına çıktığımızda ise bu rakam 2 kat daha artmaktadır. Ben size organik rakamları paylaştım.

Kendimden bildiğim üzere Adsenselerden paralar kazanabilmek için 0,08 kuruşlar için banlanan hesaplar oldukça can sıkıcıdır. Şimdi biz size satış başına 60 TL teklif ediyoruz. Aklınıza şu soru gelebilir iyide güzel kardeşim benim siteme günlük 30 kişi giriyor ne kazanacağım ki?

Şunu düşünmekte fayda var! Sitenize gelen her kişi internetten gelmektedir bir şekilde ya internet hattını değiştirip telefonsuz internet veya daha ucuz telefonlu internet kullanmak yada yeni bir internet başvurusu yapmayı her zaman düşünmektedir. Sizde yayınlanan reklamlar muhakkak ilgisini çekecektir. 1 kişi bile olsa!

Bizim sitemiz oldukça yoğun organik kullanıcıya sahip olmasından dolayı ilgi çekici ve alternatifi bol tüm ihtiyaçları karşılayabilen bir site olduğundan kullanıcının boş dönmesi biraz zordur. Peki sizin sitenize ziyaretçi nasıl güvenecek?

Sitenizde sadece reklam olacaktır. Bu reklamlara tıklayan kişi kendini bizim sitemizde bulacaktır. Kodlar sayesinde sistem bu müşterinin ip adresinden sizden geldiğini bildir 24 saat içerisinde o ip den gelen her başvuru otomatik sizin kullanıcı panelinize düşer. Durumları online takip edebilirsiniz. Başvuru aşamasından sonraki işleyiş tamamen bizim Call center temsilcilerimize ve sahada bulunan kurye ekibimize kalıyor evraklar alınıp sisteme işlendiğinde size onay verilerek hak edişiniz oluşuyor.

Bizim diğer firmalar gibi bu ürünü aldı 10 tl diğerini aldı 20 tl yok hemen çıktı 1 tl yok tıkladı 0,010 krş, yok forex indi çıktı 0,25 krş gibi politikamız yok satış yapılır 60 TL size kalır 60 TL bize kalır işin özü budur! Bu arada 100 üzerine satış 70 TL kendi referans link'inizin komisyon ise +5 TL dir.

Siz şimdi 600 tıklama ile 60 tl kazanmak için uğraş vermiyor musunuz?
İşte buna gerek yok buyurun hep birlikte kazanalım!
Sistemi ve Projeyi geliştirmek adına olumlu yada olumsuz tüm yorumlara açığız, site adı ve iş ortaklığı panelimiz BURADAN KAYIT alınız.

Biz bu projeyi işleme koyarken sizlere güvenerek yola koyduk, +18 siteler hariç tüm siteler ile iş birliğine hazırız, bizi yarı yolda bırakmayın.
Sitenize koyacağınız reklamların gideceği sayfa

Webmaster kayıt ve başvuru şartları sayfası

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5