İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar Dikkat!! Protürk dolandırdı...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba bu duyuruyu başka arkadaşlarından aynı duruma düşmemesi için yapıyorum. Bu Forumda Protürk nickli kişi gerçek adı Engin Topçuoğlu olan Şahıs Bize sağladığı serverı Parasını ödememize rağmen kapatıp kayıplara karıştı. defalarca aramamıza mail atmamıza rağmen ne telefonu açık nede maillere yanıt vermekte. Site dosyalarımızın yedekleride onlarda kaldı. bu kadar şerefsizlik yapılırmı söylermisiniz. ilk başta çok iyi birisi görünümünde çıkıp adam dolandırıyorlar... arkadaşlar herkesin bilgisi olsun bu şahıs denizlide oturuyor ve adı ENGiN TOPÇUOĞLU...

Ben ondan sadece dosyalaırmın yedeklerini istiyorum. ama o dolandırıcılığı tercih etti. Sakın ola bu adamla iş yapmayın...

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam,

gecmis olsun..adam zaten hergün topic aciyordu..her seferinde yeni server aldim diyordu..ayip be serefsiz herifin yaptigina bak..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu Forumda bu şekilde olan insanlar bu kadar degil.
İnsaflıyım kahretsin be ismini acıklamayacagım ( Param yanmadı ama sucladı beni )
Eger damarıma basarsa fena konusurum.
Sponsor ayagına yatıp sitenizden birşeyler alıyor, yada spam ayagına sizi sucluyorlar.
Bu Konu baska bir domainimin basına gelmişti.....

Kardeş Geçmiş olsun :(

OnurSQL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Denizli Anadolu Ticaret Meslek Lisesi / Engin Topçuoğlu / (258) 261 53 67

U

ultraturknet

Misafir
E yeri yurdu bu kadar belliyse dava etsenize adamı, para-hizmet alışverişi yaptığınıza dair kanıtınız vardır herhalde.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek kanıt bankaya yapılan transfer... ben verdiğim parayıda düşünmüyorum tek düşüncem dosyalarımın yedekleri... elimde yedekler var ama eski yedekler güncel yedekler serverda kaldı. bu zamanda kimseye güvenmiyceksin. 2 adet cep 1 tanede ev telefonu var. ev telefonundan çok rahat adresini bulurum. bakalım biraz daha bekliycem sonuç çıkmassa dava açacağım.

bilginiz olsun:
0537 3233074
0544 3798390
0258 2615367

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada bir arkadaş daha var mağdur durumda olan oda yorumlarını yazarsa arkadaşlara örnek olmuş olur. bu tip insanlara prim vermeyelim.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çünkü ondan önceki serverdada daha başka sorunlar vardı siteye acil bir server gerekiyordu yağmurdan kaçarken doluya tutulduk desek yeridir... ama inanın o kadar çok konuşmamız oldu hiç dolandıracak bir tip demessin yani... onun için çok dikkatli olun arkadaşlar...

A

AqiA

Misafir
Yakında bu tip sorunlar ortadan kalkacak. Tabii bu biraz da sizlere bağlı. Ama emin olun alışılagelenden farklı şeyler olacak host piyasa'sında.
Hosting'mi satacağım ? Hayır.
Ayrıca geçmiş olsun diyorum.

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
büyük ihtimalle o hesap ta ya ölmüş birinin adına kayıtlıdır veya sahte kimlik veya 2-3 ortak olarak girip parayı başka ortağın hesabına aldırtıp sonra kendi payını alıp fişi çekip kaçmıştır.

size tavsiye faturasız hiçbir iş yapmayın şu anda hiçbir şekilde onun seni dolandırdığını ispatlıyamazsın! (faturan yoksa)

ondermy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben trmuzik.info sahibiyim ): para gitti site gitti yedeğide yok gkötü kaydı yani.. simdi diyeceksiniz sitenin yedegi alınmazmı vardı host kapanmadan 2 gün önce silmiştim zaten muyap dan uyarı maili almıstım neyse ama isteyen olursa 50 ytl ye alan adini verebilirim ):

A

AqiA

Misafir
ondermy' Alıntı:
ben trmuzik.info sahibiyim ): para gitti site gitti yedeğide yok gkötü kaydı yani.. simdi diyeceksiniz sitenin yedegi alınmazmı vardı host kapanmadan 2 gün önce silmiştim zaten muyap dan uyarı maili almıstım neyse ama isteyen olursa 50 ytl ye alan adini verebilirim ):
Msn > [email protected] eklersen alan adı icin goruselim.
Ayrıca gecmis olsun.

S

SaveTargetUs

Misafir
OnurSqL' Alıntı:
Denizli Anadolu Ticaret Meslek Lisesi / Engin Topçuoğlu / (258) 261 53 67

Denizli'den arkadaşım var. Ona söylerim biliyorsa okulu, yakınsa bilgi almaya çalışırım. Böyle kişiler zarar görmeden asla düzelmezler. Arabayla gidicen döve döve bindircen arabaya. Getircen eve bağlıycan. Döve döve herşeyi düzelttircen. Bazıları laftan anlamıyor. Anladıkları dilden yaklaşmak gerekiyor. Herkez insan değil çünkü.

yeniwebmaster

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Kötü ya
yalnız çok güzel paketler yazıyordu :D
250 domain alt bayi tanımlama bilmem kaç mb alan gb bw
aylık 12 dolar

düşünsene serverim var diyebileceksin
kaç kişi atlamıştır kimbilir. ?

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:)
Hepinize öncelikle konuya yazmıs oldugunuz cevaplarınız ve yorumlarınız icin cok tesekkur ederim..

Simdi gelelim benim cevabima. Aslinda pek bir cevabim yok ne yazikki. Ozur de dileyemem, cunku ozur bilinmeden yapilan seyler icin dilenir..

Neyse, herkes gibi bu piyasada soz sahibi olmak istedim, benimde herkes gibi hayallerim vardi, ama bazi sebepler nedeni ile; neyse kisacasi olmadi ve bugün bu duruma geldi..

Hakkımda Denizli'deki birçok şirketten bilgi alabilirsiniz. İsterseniz ailemin tüm bilgilerini, hatta sizi evime bile davet eder hatta yanınıza gelirim bu gerçek..

Ve son olarak, Lovemove (Yunus)'a da, yapmış olduğu bu samimi gerçekler için teşekkür ederim...

Yunus'unda içerisinde bulunmuş olduğu sunucu olmak üzere, geriye yaklaşık 53 arkadaşımızdan 17'sinin parası tek tek iade edilecektir.

Ama, sizlere birkaç sözüm var..

Hayatta dürüst olamazsan itaat'kar olamazsın. İtaatkar olamaz isen, paylaşımcı olamazsın
Tek diyebileceğim, hayallarimden, ya da yapmak istediklerimden dolayı zarar gören tüm arkadaşlardan özürlerimi diler, hepsinin parası en kısa süre içerisinde göndermiş oldukları kuruşu kuruşuna iade edileceğini belirtmek isterim..

Engin Topçuoğlu

Suanda 56K'dayım ve 56K'yı kafede 5 kisi paylasiyor, mail yazmam zor; forumdaki konuyu bile onder tarafından (Trmuzik.info) gordum ve girdim. Neyse, tum herkesin dedigim gibi parasi iade edilecek ama sizlerden ricam (Dolandırılan arkadaşlardan :) ) hesap numaralarınızı @gmail.com'lu mail'ime yollamaniz..

M

muziklist

Misafir
once gülecegin yeri doğru seç milleti dolandir sonra konuya :) ile başla bende sana burdan bi işaret yazcaktım malesef klavye ile yazılamiyor. Yok parasını odiyecekmiş filanmış da falanmış tatil yaptın geldin demek hade şimdi uza burdan ne mal oldugun belli oldu daha ne yazmaya kalkıyorsun.

proTürK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
proTürK' Alıntı:
:)

Simdi gelelim benim cevabima. Aslinda pek bir cevabim yok ne yazikki. Ozur de dileyemem, cunku ozur bilinmeden yapilan seyler icin dilenir..

Neyse, herkes gibi bu piyasada soz sahibi olmak istedim, benimde herkes gibi hayallerim vardi, ama bazi sebepler nedeni ile; neyse kisacasi olmadi ve bugün bu duruma geldi..

Hakkımda Denizli'deki birçok şirketten bilgi alabilirsiniz. İsterseniz ailemin tüm bilgilerini, hatta sizi evime bile davet eder hatta yanınıza gelirim bu gerçek..

Ve son olarak, Lovemove (Yunus)'a da, yapmış olduğu bu samimi gerçekler için teşekkür ederim...

Yunus'unda içerisinde bulunmuş olduğu sunucu olmak üzere, geriye yaklaşık 53 arkadaşımızdan 17'sinin parası tek tek iade edilecektir.

Ama, sizlere birkaç sözüm var..

Hayatta dürüst olamazsan itaat'kar olamazsın. İtaatkar olamaz isen, paylaşımcı olamazsın
Tek diyebileceğim, hayallarimden, ya da yapmak istediklerimden dolayı zarar gören tüm arkadaşlardan özürlerimi diler, hepsinin parası en kısa süre içerisinde göndermiş oldukları kuruşu kuruşuna iade edileceğini belirtmek isterim..

Engin Topçuoğlu

Suanda 56K'dayım ve 56K'yı kafede 5 kisi paylasiyor, mail yazmam zor; forumdaki konuyu bile onder tarafından (Trmuzik.info) gordum ve girdim. Neyse, tum herkesin dedigim gibi parasi iade edilecek ama sizlerden ricam (Dolandırılan arkadaşlardan :) ) hesap numaralarınızı @gmail.com'lu mail'ime yollamaniz..

Sadece ama sadece tekrarlıyorum!
Tatil yapmadim, tatil yapiyor olsam suanda....

H

hostunnet

Misafir
Aza Kanaat Etmek

Parasını kaptıran üyelere geçmiş olsun diyorum. Ancak burda irdelenmesi gereken başka bir konu var; ucuza satılan bir hizmette mutlaka her zaman sorun çıkıyor. Ama maalesef insanlar dolandirilmaya devam ediliyor. Zaten insanlar yüksek özelliklere aldanip hemen satin aliyorlar. Sonradan bu hadiseler meydana geliyor. Hosting ve domain alacak arkadaşlar alacağınız hizmeti bulabildiğiniz tüm hosting firmalarını araştırıp öyle satın alın.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi