İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlar Ebayden Alışveriş Yaparken Dikkat

S

Sticks

Misafir
Selam arkadaşlar ,
Ebayda bulunan ve ucuz gözüken o script paketleri template paketleri vb almayın derim. Ben aldım ve hala alıyorum çünkü kimi zaman çok ufak detaylar benim çok ciddi işime yarıyor ama 100 parça var ise içerisinden ancak 1 tanesi.

Asıl değinmek istediğim şudur ki :
Ebayda satılmakta olan scriptlerin hepsini Hotscripts.com'a girerek ücretsiz temin edebilirsiniz. Nasıl olur da bu adamlar ücretli veriyor derseniz bu scriptler GNU(GPL) lisansı alltında bullunmakta ve özgürlüğü temsil etmekte. Yani istenildiği taktirde ister ücretli ister ücretsiz ister servis bedeli şeklinde ,ister değiştirerek tekrardan kullanıcıya ufak birkaç şart karşılığında sunabilme hakkınız oluyor.
Templateler'e gelince . Oradaki templateler şu an ücretsiz profesyonel template dağıtan birçok siteden temin edebilirsiniz. Tabii ki bunlar hala ebayde kapış kapış gitmekte çünkü birçok insan hala bunları ücretsiz bulabileceğini bilmemekte.

Kolay gelsin

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Kendi adıma konusmak gerekirse Internet uzerinden Domain, Hosting, Reseller Vb dısında hic alısveris yapmadım.
Yinede bilgilendirdigin icin tesekkurler..
Yarın ne getirir, ne götürür bilinmez..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben cok yaptım da ebay üzerinden hiç birşey yapmadim
ebaydan bir üürün alsak kapııza kadar gelirmi ki

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben ebayden aliyorumda satiyorumda..

Sticks arkadasimizin dedigi gibi o tür ürünler almadim almam da..

bi kere webhosting aldim :eek:)

S

Sticks

Misafir
Amaaaan :p
Bilmiyorum sen şanslı gününde miydin ama hosting ebayde alınacak en son şeyler listesinde bulunması gereken bir servis. Hele en son ihtimaliniz olmayınca bile bekleyin daha iyi :)

BaRaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet ayda 5 € du sadece bende bi deneyim dedim aslinda fenada degildi bi sorunun görmedim

T

türkelit

Misafir
Sayın BaRaN ziyaretcilerinize bir iyilik yapmak istiyorsanız sayfanızdaki baysay sayacını çıkarınız lütfen!!
baysay ın kime ait olduğunu bilmiyorum ama mutlaka şerefsizin biri olmalı sahibi ..sayaç gelen ziyaretcilerin bilgisayarında gizlice ' embedding ' scripti çalıştırıyor ..(antivirus ve firewall ) olmayanlar dikkat etsin !
Ayrıca forumda 'baySay' diye ararsanız iyi olur!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5