Webmasterlar için aile ortamı kuruyoruz ! Aramıza katıl !

meclisiala

0
İyinet Üyesi
Katılım
30 Ekim 2015
Mesajlar
84
Reaction score
0
Konum
Ankara
Site Adı: WM Platformu - Webmaster Forumu

Site Adresi : http://wmplatformu.com/

Açıldığı Tarih: 27.08.2015

Site İçeriği & Amacı : Webmaster'lara yönelik bilgiler sunmayı ve ihtiyaçları olan pek çok konuda fayda sağlamayı amaçlayan WM Platformu VBulletin sistemiyle kurulmuş ve bilgi arşivini her geçen gün genişleten bir yapıya sahiptir . Yazılımsal kurgusu ve arama motoru optimizasyonu başta olmak üzere bir internet sitesinin sağlam temellerle inşa edilip yükselmesinin nasıl yollarla olabileceğini anlatan içeriklerle dolu olan site bu konuda güzel bir kaynak olmanın yanı sıra programlama konusunda da faydalı bilgiler sunmaktadır. Yine webmasterlar site üzerinden e-ticaret yolu ile hizmet alışverişi sağlayabilmektedir.

Sitenizin avantajlı tarafı: Siteye üyelik ücretsizdir ve daima güncel bir yapısı vardır . Sektörde kalıcılık hedeflediğinden ötürü üyelere daima ilgi mevcuttur . Ayrıca üye olanlara özel bilgiler de sunulmaktadır .

NOT : Konu Barış Ay izni ile açılmıştır.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst