İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterlara duyuru

SeVDiGiMSiN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw dostum bende düşündüm aynı işi ama herkesle olmas tabi. birde sonuçta mynet gibi bir portal kurmayı düşünüyorsun.
maksimim 10 ortak olucaksın.
yani 10webmaster yeter ve seçiceksi
n.
birde ciddi olucağı için alan adı ortaklaşa düşünülşmesi gerekiyor.
önce ortaklar toplanacak bir alan adı kararlaştıracaksınız. ondan sonra alan adını alır almaz gidicen noter e işte noterden şu site 10 kişinin hakkıdır die yani völe bişi yapucaksan olur tabi. ama ayrı bölümler değil aynı olmak lazım. tasarım her yerde aynı da belli yerleri paylaşmak. tabi buna katılacak bir kişininide maddiyattan destekde olması gerekiyor.
örneğin site bu gün açıldı diyerlik. açıldığı gün herkes arasında 200 er milyon toplasa. güzel bir reklamla. ne isterseniz yaparsınız kimse kimseyi tutamaz.
saygılar...
:)

M

Maksim

Misafir
Güzel bir düşünce.. Biz denedik, baştan yapalım edelim.. Sonra ortada kimse olmuyor.. Umarım sizinki böyle olmaz.

SaVaGe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Portal

Mrb,
cahve bu tür işler kolay gibi gözüksede aslında çok zordur. Sen diyorsunki herkesin ayrı bölümü olsun portal olsun. Bu işte öncelikle profesyonel ve uyumlu bir ekip gerekiyor. Ekibin kendi alanlarına ilgisi aşırı olmalı. Çünkü iyi bir webmaster kendi sitesinin heryeri ile uğraşmak ister.Öncelikle ekibin bir grup yöneticisi olmalı ve tüm gruptakiler sölenilenleri yapmalı ki bunu yapabileceklerini ummuyorum. Bir grubu yönetmek yerine tek kişinin yapması daha kolaydır.Portalda online oyunlar olsun demişsiniz oyun bölümü için ayrıyetten bir profesyonel programlama ekibi olmalı. Oyun deyip geçmeyin.
Burda bir çok kişi hadin yapalım edelim der arkası gelmez. Sen bişey kurup öncü olmalısınki arkandan gelsinler.
Ben senin dediğin şeyi 6 aydır kendi basıma bitirmeye calısıyorum yakındada sonuclarını alacagım. Umarım düşündüğün şeyi yapabilirsin. Kolay gelsin.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet arkadaşlar ben bu işin başlangıcını yapıyorum ve msn mi veriyorum. sadece gerçekten ilgili kişiler eklesin ben herkesin bir toplantı ortamı kurabileceği şekilde ayarlayacağım.

MSN: proje[a]iyice.com

şimdilik 4 katılımcı var en fazla 8 veya 10 katılımcı olarak düşündüm ben herkes fikrini söylesin.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu işi ciddiye alanlar lütfen lovemove arkadaşımın msn ninden bağlansın! Ama lütfen ciddi arkadaşlar. Biz bu işe başlamaya karar verdik!

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şuandaki katılmayı düşünen nickler:
Sevdik
Lovemove
123Mp3
Cahveci

+ extralar olacak. yanlız lütfen sadece bu işte profesyonel olanlar katılsın amatör kullanıcılar lütfen katılmasın. katılımcı olanlar sitelerini yazsın. ve sadece orjinal (.com,.net,.org...) adresi olanlar katılabilir.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove sadece profesyoneller katılsın demişsin ama sana göre profesyonelliğin ölçütü nedir? .com , .net , .org domainlere sahip olmak oluyorsa profesyonellik buna katılmıyorum bu 1. İkinci olarak ise profesyonel demişsin ki sitene baktım sen profesyonel değilsin gördüğüm kadarıyla. Eğer bir portal kuracaksanız kendinizi daha çok geliştirmeniz gerekiyor. Bu işler bu kadar kolay değil.

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpa kardeş sen proysan sen gel bizle msnden görüş msn= proje[a]123mp3.net

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben proyum demiyorum. Zaten böyle bir işe zamanım yok. Sadece bu işlerin bu kadar kolay olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Sonradan pişman olmamanız için..

123mp3

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim maksadımızı açıklayayım. adamın nenimsite.mynet.com uzantısı var geliyor yazı yazıyor yorum yapıyor. Bizimde zaman yok ona bakarsan. Ve hiç birşey kolay değildir. Biz kolay demiyoruz. Bir şeylere katlanarak bu işe girişeceğiz! eğer sende katılamk istersen belirtebilirsin.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya cpa saçmalama ben bu işte tam 7 yılımı vermiş bir webmasterim tabikide profesyonelim. ilk internet kullanıcılardanım. biz her .com .net .org alan adı olanlar pro demedik. sadece com net org alan adı olanların katılabileciğini bunun bi kural olduğunu söyledik. evet ben profesyonelim aksini kimse iddia edemez. hangi siteme baktıysan bilmiyorum ama yüzbinlerin ziyaret ettiği siteler her zaman bir profesyonellik işidir. şimdi burada konumuz bu değil ortamı germeyin. ben profesyonelim arkadaşım aksinimi legalpara ediyosun gel msnde tartışalım hiç sorun değil :)
MSN: proje[a]iyice.com

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ordan burdan bişeyler alıpta milletin girmesini sağlamak profesyonellik değildir. Yanlış bilmiyorsam www.lovemove.com senin. Bu sitenin neresi profesyonelce hazırlanmış göremedim. Profesyonelliğin daha ne olduğunu bilmiyorsun. Ben de bu işe 7 yılımı verdim. Ame profesyonel değilim. Profesyonellik zamanla ölçülecek birşey değil.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cpa kıskananlar çatlasın. :) seninle tartışacak eğilim konumuz bu değil. hadi arkadaşım başka kapıya. arkadaşlar uzanamadığınız yerlere mumdar demeyin bence. amacını belli ettin sen zaten. işim olmaz senin gibi amatör kullanıcılarla :) benim 1 değil onlarca sitem var. buranın amacını bozma gel msn ye görüşelim açığım birebir konuşmaya.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kıskanılacak bir durum yok ortada ama sen kompleksliysen onu bilemem. Onlarca siten olsun hatta 100 lerce. Ama profesyonellikten yoksun siteler bunu bil. İstersen anket aç forumda sitelerinin profesyonelce hazırlanıp hazırlanmadığına dair. Uzanamadığım biryer yok daha doğrusu uzanmak istediğim ve uzanacak biryer yok. Ha bu arada "mumdar" değil "mundar". Tartışmayı bilmeyen basit basit "kıskananlar çatlasın" ya da "hadi başka kapıya" türünden uyduruk cümleler söyleyen birisi ile msnde işim olmaz ayrıca. Amatörlüğe gelince. Profesyonel değilim ama amatörde değilim. cgi, pascal, asp, php ve visual basic ile çeşitli programlar yazdım. Benim kim olduğumu bilen bilir. Şu anda da c ve assembly öğreniyorum. Ama sen amatörsün bak bu bir gerçek, sitende amatörlüğünün kanıtı.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaşım bize burada marfietlerini anlatma hadi işin yoksa bu projeyle ilgili ufak ufak uzaklaş.. millete b.k atıp durma. snaa kalmamış bizim sitelerimize b.k atmak. senin gibilierle diyaloğa girende hata zaten hadi arkadaşım kendi yoluna. 10 ziyaretçi alan sitenle yorum yapmaya utanmıyorsun bide. :) sana kalmadı bizim işimizi eleştirmek. uzaa ya senlemi uğraşcam.

cpa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan sonra buraya yorum yazmayacağım seviyesi düşüklerle uğraşmaya lüzum yok. Eleştirmek bana kaldı tabiki çünkü eksiklerini görüyorum. Projede diğerleri de senin gibiyse yandınız. Projeyle işim yok çünkü başarısız olacaksınız. Ayrıca 10 ziyaretçim var çünkü senin gibi ordan burdan milletin emeği flashları ya da mp3leri çekip siteme koymuyorum.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hadi arkadaşım yolun açık olsun. profesyonel olunca senide bekleriz aramıza :) evet ona buna b.k atarak seviyesizlik yapıyosun. son...

şimdi sadece projeye katılmayı düşünecek arkadaşlardan mesaj bekliyoruz....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5