İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmaster'lık hakkında Video'da Sohbet Edelim?

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar arkadaşlar.

Beni belki webmaster günlükleri adında buraktokak.com için çektiğim videolardan tanıyor olabilirsiniz. (ilgili videoları bu sitede bulabilirsiniz:D)

Şuan daha farklı bir proje hazırlıkları içerisindeyim. Youtube'da gördüğüm üzere, webmasterların yaptığı adam akıllı şöyle bir oturup sohbet ettikleri hangout bulamadım.

Bu durum çok üzücü, biz wmlar olarak birbirimizle dayanışma içinde olmalıyız. Bizim yapacağımız sohbetler sonucu yeni başlayan webmasterlar konuştuğumuz konulara hakkında bilgi sahibi olacaklar ve böylelikle internetimizin gelişimi hızlanacak.

Eğer Söylediklerimden birşey anlayan, uyduruk bir webcam ve mikrofonu olan arkadaşlar İlk sohbet videomuza katılmak için benimle iletişime geçsin lütfen.

İLK VİDEO BULUŞMASI
Zaman: Pazar saat 22:00 - 24:00 arası.
Konu: İçerik tabanlı sitelerden para kazanma ve SEO

Yaş Sınırı var mı?
Yaş diye birşey yoktur. Konu hakkında bilginiz varsa isterseniz yeni doğmuş olun.

Katılanları kim belirleyecek?
Ben belirleyeceğim. Katılmak isteyen arkadaşların bilgili olmasını istediğim için birkaç küçük soru yönelteceğim.

Belki hiç pm gelmeyecek ama bakalım hadi hayırlısı.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Güzel bir girişim başlatılmış. Videoları merakla bekliyoruz :)

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Webmaster dediğin asosyal adamdır. Kendini değil, kodlarını/yaptıklarını göstermek ister.
Bu proje heves olarak kalır.

Mühim (yangında ilk kurtarılacak) not: Sıkıysa [MENTION=6538]Eif[/MENTION] 'ten bir video isteyin

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
[MENTION=6538]Eif[/MENTION] video verirse ben bu işi bırakırım avşaya yerleşirim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5