İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

webmasterplan.com

F

ForMaNiaC

Misafir
selam arkadaslar
bazı sitelerde bu partner.webmasterplan.com gibi bir linke rastlıyorum. bu bir sponsormu sponsorsa biri bunu bana acıklayabilirmi ? kazandırma tipleri nası ? türkiyeye gonderiyomu gibi
teşekkürler

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Görünüşe göre bir sponsor şirketinden çok webmaster yardım şirketi. Anket, forum, sayaç, homepage gibi hizmetler sunmanın yanında çeşitli konularda bilgilendirme yapmakta. Affili.net tavsiye ettiği sposorluk şirketi dolayısı ile belki bu şirketle bir alakası vardır! Ama her ikisini de kullanmamaktayım doğrusu :(
Sponsorluk serviis olatak logo download servisi var ve sanırım bu kendi kurdukları bir hizmet. Cep telefonlarına melodi ve logo yüklemek isteyenlere verilen bu hizmet karşılığı dakikası 46 ile 53 cent arası komisyon kazanabilmekte imişsin!
Umarım yeterli olmuştur.

M

maximp3

Misafir
affili.net i denedim.yüsek komisyonlar var. sadece 3 site kabul etti. biri 0.07 euro biri 0.03 euro biri 0.01 euro veriyodu. 15 gün içinde 150 euro ya yakın bir kazancım oldu. daha sonra bana "siteniz reklam vermeye pek uygun bulunmadı malesef, bu yüzden programını iptal ettik ama 5 eurodan fazla paranız olduysa size göndercez" dediler. belki çok az firma beni kabul ettiği için böyle oldu ama bilmiyorum inşallah para gelir.

T

ToMmY

Misafir
Affili.net den 7-8 çek aldım ... en son çekde 1-2 hafta önce geldi, herhalde en çok kazandığım yerlerden biriydi Affili.net, ama artık şirketlerin çoğu Türkçe siteleri kabul etmiyor... kabul edende 3-5 gün sonra programı durduruyo, iyi bir sponsordu kötü oldu. Çalışanlar varsa çok güvenilir bir yer... bir çekim bana ulaşmamıştı, mail atıp çekin geri döndüğünü adresin yanlış olup olmadığını kontrol etmemi çeki birdaha göndericeklerini söylemişlerdi. Geyet ilgili bir yer ayrıca isterseniz BankWire'da yapıyor ücretsiz. Çekleride 10 günde geliyor.

- - - - - - - - - - - - - - - - - -
www.Superport.net

F

ForMaNiaC

Misafir
arkadaslar nerden uye olunuyo buna ben uye olmayı beceremedim biri acıklasın lütfen..

bu arada sitem almanca içerik de var..

yardımcı olun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5