İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webmasterturk.com / Net

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Merhabalar.. Bugün kayittan dusen domainlerden webmasterturk.com ve webmasterturk.net'i kaydettim.. Galiba ulkemizin guzel bir webmaster kaynagina ihtiyaci var :)
Domain isimleri hakkinda yorumlarınızı yazarsanız sevinirim..

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site tanitimlarini bence yeni acilan web sitelerinde yapsan daha iyi olmazmi. Madem buraya yazmışsın bizde yorum yapalım. Domain güzel ve bence iş yapar. Çünkü türkiyede webmasterlik üzerine pek site yok. Olsalarda çoğunun içeriği aynı. Mesela ben adam gibi webmasterlik üzerine kurulmuş bir forum görmedim. Ve iyi.netin forumlarını kullanıyoruz bu yüzden. Belki vardır ama adını ben duymadım. Ben duymamışsma demekki o kadarda tanınmamıştır o site. Neyse bence sen aç ve forum felanda kur biz gelir takılırız :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Site tanitimlarini bence yeni acilan web sitelerinde yapsan daha iyi olmazmi. Madem buraya yazmışsın bizde yorum yapalım. Domain güzel ve bence iş yapar. Çünkü türkiyede webmasterlik üzerine pek site yok. Olsalarda çoğunun içeriği aynı. Mesela ben adam gibi webmasterlik üzerine kurulmuş bir forum görmedim. Ve iyi.netin forumlarını kullanıyoruz bu yüzden. Belki vardır ama adını ben duymadım. Ben duymamışsma demekki o kadarda tanınmamıştır o site. Neyse bence sen aç ve forum felanda kur biz gelir takılırız :)

arkadaş proje önerileri konusunda yardım istemiş,

ortada site yok. bu nedenle site tanıtımları bölümüne alamıyoruz..

Saygılar

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben de kim kaydetti bu domainleri diyordum :p

Turkishwebmaster.com / net de düştü. Onları da bu tür bir site yapabilecek biri alsa iyi olur. Webmasterlarların işine yarayabilecek bir platform oluştursun. Webmasterlar hakkında gerçekten de yeterli içeriğe sahip site yok. Bu konuda bir ihtiyacımız olsa nereye başvuracağımızı şaşırıyoruz.

Z

zeynelkoc

Misafir
güzel düşünce webmasterların buluşma noktası olarak birşeyler yapılabilir

hit değişim sistemi forum bedava hizmetler banner değişim sistemi vs..

bu tür bir çalışma olursa elimden geleni yapmaya çalışırım

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Gorusleriniz icin tesekkurler arkadaslar.. Evet, kisa zaman icerisinde pek birsey yapabilecegimi zannetmiyorum. Cunku bu aralar o kadar yogunumki. Ve bu isim güzel alayim, bu isim güzel alayim diye diye bir ton domain oldu :)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARKaDaS' Alıntı:
Gorusleriniz icin tesekkurler arkadaslar.. Evet, kisa zaman icerisinde pek birsey yapabilecegimi zannetmiyorum. Cunku bu aralar o kadar yogunumki. Ve bu isim güzel alayim, bu isim güzel alayim diye diye bir ton domain oldu :)

(kızacaksan sadece kendi adıma söylemiş olayım :) )

bence bu güzel domain olayı yüzünden benim de bir doktora gitmem lazım. Eldeki domainlerin bir kısmını adam edip diğerlerini elden çıkarıyorum diye karar verip biraz nete fazla takılınca,
aylık 8-10 domain artış oluyo elimde.
bu ay daha da abarttım tabii :)

Saygılar

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yok canim neden kizayim. Doğru söze ne denirki :) Ama bende satmayi dusunuyorum elimdeki domainleri. Hepside hoş isimler. Bakalim hayirlisi olsun.. Giden 6.99 $ olsun bakalim :)

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
chemeng' Alıntı:
arkadaşlar alınıyorum ama ha.... :)

http://www.turkwebmasters.net - Türkiye'nin Webmaster Sitesi !
http://forum.turkwebmasters.net - Türkiye'nin Webmaster Forumu !

Warsa bir eksiğimiz söyleyin tamamlayalım webmasterler için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz...

Kolay gelsin...

yanlış kullanıcı adıyla yazmışım ama sorun yok :) demek istediğimi yazdım sonuçta...

Tekrar kolay gelsin...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bu domainleri sedo'ya ekledim sayilmaz. Domainpower.net in sedo hesabina yonlendirdim. Bir kac gundur o hesapta canlanma var :) Is yapacak domainler galiba. Ama zamanım yok :(

H

Heryerdeyiz

Misafir
pardon konu ile alakasız ama kusura bakmayın yeni düşen veya düşebilecek domainlere nereden bakıyoruz veya böyle bir proğ. site mevcutmu...

İyi Çalışmalar...

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkıyede pek webmaster sitesı yok buyuk bir ihtiyac ve genış bir kıtle artık domain reg de dunya sıralamasında 15. yiz hesap edın işte ne kadar buyuk bir pazar oldunu ve ınsanların bu bılgıyı edınmeye ihtiyac oldukalrını :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5