İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

WebOnline - Yeni tasarımı ile sizlerle yorumlarınızı bekliyorum

rasimoguzhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Yeni projemi kodladım ve uzun süredir tema konusunda eksik gördüğüm için yenilemeyi tercih ettim ve yeni tema ile sizlerin yorumlarını bekliyorum.

Projemi anlatmam gerekirse

Webonline ziyaretçilerine sağlıklı bilgiler ve siteler sunmak amacıyla geliştirilmiş bir arama motorudur. Sıralamalarda ofis ve ajanslara öncelik verdiği için ziyaretçilerine örnek vermek gerekirse seo,reklam,dijital pazarlama ve birçok konuda arama yapmalarında ilk sıralarda ajansları ve ofisleri sonrasında ise bireysel kişileri listelemektedir.

Diğer arama motorlarına göre ajanslar üzerine yaptığım arama motorunun amacı ziyaretçilere zararlı site sunmak yerine editörler tarafından incelenmiş web siteleri sunmaktadır.

Sıralama algoritması ve site robotlarını tamamen kendim kodladım. Yeni tasarım yada proje hakkında yorumlarınızı kesinlikle dikkate alıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5