İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Webservis bunu yaparsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Radyoblue

Misafir
Webservis forumunda bir arkadas yazmis,tanimam etmem ama buraya tasimayi uygun gördüm.

Aynen o kisinin yazisidir.

Yuh webservis

--------------------------------------------------------------------------------

GT Forumuna Üye Olduğunuz İçin Teşekkür!Forumda iyi Zaman Geçirmeniz Dileğiyle...

...::: GT vBulletin hek TeaM ::::....

uye oldugumdan sonra bana gelen email bu. Webservis kendisini hek team olarakmi goruyor yoksa webservis c-rack lenmis bir forummu kullaniyor ? Adminin bir aciklama yapmasi lazim madem bu kadar buyuksunuz lisansli script kullanmayi deneyebilirsiniz.

3-4 en büyük toplistten biri olan webservisin c-rack lenmis bir forumu kullanmasi bence cok ayip.

Enjoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oraya o mesaji yazan bendim :) gercekten utanc verici bir durum surekli alt tarafta reklam vermesini biliyor ama bir forum lisans ucretinden kaciyor. pes diyorum

P

paradox

Misafir
İlk sıralardaki sitelerden aldığı para yetmiyor sanırım :) şaka gibi

S

Senbul

Misafir
Son zamanlarda webservise bir haller olmaya basladı.
Gozune takılan oldumu bilmiyorum ama webservis sayacı sayfaya tam yuklenmeden once "Webservis" şeklinde text link olarak cıkıyor ve daha sonra logoya donusuyor.
Bakalım sonunda ne cıkacak hadi hayırlısı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5