İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Websiteme Bağış Topluyorum

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Belki aranızdaki birkaç sarhoş yanlışlıkla para yatırır diye :) http://www.bodytr.com/2009/12/bodytr...bagis.html

Para tamamen siteye gitmektedir.

:D Bak, gülmeyin! Ben de biliyorum burasının webmaster sitesi olduğunu. Fantastik yorumlar yapmayın Allah rızası için. Bu aralar gereklilik oldu, buraya da açtım. Olay ondan ibarettir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Site 404 veriyor.

Bir de Whey'in pahalı olmasının nedeni yüksek kargo ve de gümrük olarak biliyorum ben. Şirketler kazıklamak için 5 katına satmıyor.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Ya 404 vermemesi lazım ben kızgın kumlardan çıkmış da serin sularda sörf yaparmışçasına geziyorum sitede :S

osahin'in teklifine şapka çıkarıyorum :D
bu arada ben yıllık 5000 liraya sponsor arıyorum (ciddi), bulursanız gönderin :p

Whey konusuna gelince orada zaten uzun tartışmalar oldu. Ama şu kadarını da diyeyim: Şirketlerin düşük kâr ettiklerini de sanmamak lazım. Çünkü onlar perakende fiyatın çok daha altında alıyorlar yani bir ithalat vergisi, bir nakliye ve bir de normal vergiyi eklesen bile o kadar çıkmaması gerekir düşük kârla satsalar. Esas sıkıntı sürümden kazanamayacaklarını düşündükleri için nispeten yüksek kâr koymaları. Böyle olunca yurtdışı fiyatıyla tam bir uçurum oluşuyor diğer giderler de eklenince.

Ya hadi, kimse bağış yapmamış. Az laf çok bağış! :D :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
ben 20 lira verebilirim siteyi almak için. Zaten masraflarını çıkarmıyormuş :)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
ben 20 lira verebilirim siteyi almak için. Zaten masraflarını çıkarmıyormuş :)

Valla siteye her ay en az iki reklam teklifi olmasa (çoğunu ben reddediyorum) bu söylediğin kesin moralimi bozardı :hasta:
Dün gelen reklam teklifine, tek bir reklam alanı için aylık 110 dolar fiyat çektim. Diğer alanların fiyatı da daha düşük, değişiyor. Bence az bile ama idare edeceğiz :hmmm: Er geç birileri reklam verecek (inşallah). :hmmm:

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
benim bile yok 100$ lık reklam alanı sitelerimde :D sen köşeyi dönmüşün.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
benim bile yok 100$ lık reklam alanı sitelerimde :D sen köşeyi dönmüşün.

Ya yok, nerede? Reklam teklifi var da ben nitelikli reklamveren arıyorum, bana inat ne kadar hapçı kremci varsa teklif gönderiyor. Ciddi, kurumsal ve büyükçe bir yer arıyorum. Şu ana kadar tek bir kuruş kazanamadım siteden. Aylarca aylık 50 dolar verdim, şimdi de aylık 200 dolar vermeyi düşünüyorum (kendine hakim olamayan bir kerizim). Son teklif gönderen kriterlerime uyuyor gibi ama bakalım kabul edecekler mi?

Feci zarardayım ve bu ayki paraları da ödeyebileceğimden emin değilim (ver sömürüyü, ver sömürüyü!) :ağla: Reklam tekliflerini kabule tsem kârdaydım belki ama o zaman şimdiki itibarımda olmam mümkün değildi.

Ama tüm bunlara değecek (iman gücü).

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
önce sarhoş olalım sonra düşünürüz

"Öyle sarhoş olsan kiiiii, bir daha ayılmasan!.."
Tanju Okan'a hörmetlerimle. Sen de böyle sarhoş ol, ihya oluruz biz.

Rahmetli Moreno'dan "her akşam votka, rakı ve şarap" parçasını armağan ediyorum sana, dinleyip dinleyip çek kafayı.
Kimse beş kuruş yatırmadı, cami önünde mendil açsam dünya bi para toplardım halbuki.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5